Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

8 minutes ago, nisam ja said:

sinoć prvi put pogledao celog rajana, a sad gledao eni hol na ovom top kanalu.

eni hol bio i sinoć. najviše volim kad joj u knjižari objašnjava kako se ljudi dele na jadne i bedne :lol:

Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

eni hol bio i sinoć. najviše volim kad joj u knjižari objašnjava kako se ljudi dele na jadne i bedne :lol:

 

meni je super kad mu ponudi čokoladno mleko, a on pita, šta sam ti ja? sin? 

Link to comment
Thor Ragnarok 2017
 
Prethodni torovi mi bili negledljivi al ovaj bas dobar, odlican zez
+1

Dobra i ekipica glumaca. Falila mi je jos jedna junakinja pored super hot Valkyrie da popuni taj neki balans ravnoteze, mogli su ubaciti onu Wonder woman [emoji13]

Godess of death malo preterana ali dobro je Blanset iznela fajt.
Link to comment

England is Mine

 

Na žalost, film je bezveze, kako sam i očekivao - verovatno da je Morissey figura o kojoj je jako teško praviti film, zbog mnogo tajni oko njegovih ličnih stvari. Ovo je još o mladom, stidljivom Morisseyu, pre Smithsa. Sve vreme gledamo osobu koja se stidi što postoji, pa se i mi verovatno stidimo sa njim. :) Film je toliko strejt, predvidljiv i nemaštovit, pri čemu pravi priču oko nečega gde nema priče. Izbor muzike (ploče koje je voleo mladi Morissey) je simpa. Šteta.

 

 

Zato Nico, 1998 veoma uspešno priča priču o poslednjim mesecima života Nico. na hrabar, jednostavan, a opet originalan način. Izvođenja njenih stvari  (My heart is Empty, Janitor of Lunacy, itd) kroz nastupe na poslednjoj turneji po istočnoj Evropi su odlična, i mudro odabrana od scene do scene. Tryne Dyrholm je super u glavnoj ulozi. Vidim da će biti sad na Festu,

Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

Gde si gledao Nico, 1988? :) Ima ga na kioscima?

 

Taj je bio na TV jedno milion puta
 

:)

 

Edited by colonelo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...