Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

bio u parku i vratio se kući. lili se preplašila kada su počeli govori (voja brajović prvi), uznemirila, otrgla od povodca. jurio sam za njomkroz park pa na ulicu, hvala gospodinu i gospođi koji su je zaustavili.lepo društvo se skupilo. potsetilo me na zimu 1996. sredovečni, prijatne face, od onih koji se bave politikom video sam ostojića i lakićevićku, od poznatih u publici hadžimanova starijeg, razvijene duga zastave, mala od pre neki dan iz utiska (što je mala!), meni poznate face iz GSS. poslednje što sam čuo pred jurenje lili bilo je propraćeno aplauzom: "ako se fudbaleri zvezde udvaraju huliganima noseći natpis pravda za uroša, ukinite zvezdu". iz njegovih (direktor ateljea 212) usta u božije uši.

Edited by djordje geprat
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

..poslednje što sam čuo pred jurenje lili bilo je propraćeno apšlauzom: "ako se fudbaleri zvezde udvaraju huliganima noseći natpis pravda za uroša, ukinite zvezdu".
Nisam u mogućnosti da prisustvujem, ali ova rečenica je nešto najfenomenalnije što sam čuo u poslednje vreme. Aplauz.
Link to comment
Nisam u mogućnosti da prisustvujem, ali ova rečenica je nešto najfenomenalnije što sam čuo u poslednje vreme. Aplauz.
ima jedna staaaaara narodna izreka- bez jakog partizana nema ni jake zvzdeiz nje jasno proizilazi da je problem uvek bio u partizanu a ne u zvezdiukinite partzn!!!!
Link to comment
ima jedna staaaaara narodna izreka- bez jakog partizana nema ni jake zvzdeiz nje jasno proizilazi da je problem uvek bio u partizanu a ne u zvezdiukinite partzn!!!!
...Što se mene tiče nek' se ukine fudbal. Mada možda bi to moglo da se protumači kao nekakva sitna diskriminacija...
Link to comment

Upravo se vratio iz Pionirskog parka. Nekoliko stotina ljudi. Onih istinski zabrinutih za to kuda ide Beograd i kuda ide Srbija. Na bini šaroliko društvo. Poruke jasne i nedvosmislene. Neke i duhovito poučne. Opšte mesto svih poruka: država može, ako hoće da zaustavi nasilje i huligane. I zahtev vlasti da to učini. Od onih čije ime nije pročitano na bini, a bili su prisutni prepoznao sam: bivšeg ministra Lečića, bivšeg generalnog inspektora Božovića, bivšu Antonelu Rihu...

Link to comment
bio u parku i vratio se kući. lili se preplašila kada su počeli govori (voja brajović prvi), uznemirila, otrgla od povodca. jurio sam za njomkroz park pa na ulicu, hvala gospodinu i gospođi koji su je zaustavili.lepo društvo se skupilo. potsetilo me na zimu 1996. sredovečni, prijatne face, od onih koji se bave politikom video sam ostojića i lakićevićku, od poznatih u publici hadžimanova starijeg, razvijene duga zastave, mala od pre neki dan iz utiska (što je mala!), meni poznate face iz GSS. poslednje što sam čuo pred jurenje lili bilo je propraćeno aplauzom: "ako se fudbaleri zvezde udvaraju huliganima noseći natpis pravda za uroša, ukinite zvezdu". iz njegovih (direktor ateljea 212) usta u božije uši.
kokan mladenovic. bio i najbolji.pa da, tako nekako, kako si i opisao. fini svet, uzajamno ohrabrivanje - deja vu pocetka devedesetih u beogradu. odakle se odmaklo uglavnom po zivotnom standardu i to bi bilo to. koje je rase lili? kucici su bili super. zvezda je bila beba francuskog buldoga, kjutic. bila i dva velika setera, nekoliko simpaticnih dodzeva i dzukelica.
Link to comment
...pa da, tako nekako, kako si i opisao. fini svet, uzajamno ohrabrivanje - deja vu pocetka devedesetih u beogradu. odakle se odmaklo uglavnom po zivotnom standardu i to bi bilo to. ...
Znaci da ocekujemo ratove.
Link to comment

sto onda nisi dosao da bacis bombu na...nekog, ne znam kog.video geprata, gazzu i machine gun etiketu u pokusaju dolaska.malo getoizirana atmosfera, ali to je valjda trenutna situacija.

Link to comment

Cincarevicka (ako sam ja nju dobro cuo i razumeo) bas omasila... kaze dokle njih par stotina da maltretiraju nas milione normalnih :isuse: a nas jedva dvesta stoji u parkicu i okolo milioni koje savrseno boli tuki za sve to...ne cekaju nas ratovi ali sam se setio mog pokojnog caleta kako mi je pricao kako su se osecali oni kad su izasli da protestuju protiv granatiranja Sarajeva... ovde ce uvek biti tako, sve ce dolaziti sa nekih 20 godina zakasnjenja... setace hiljade na beogradskoj gej paradi jednog dana ali ce nekih 200 `finih` opet cupkati u nekom parkicu potpuno neshvaceni i nemocni...

Link to comment

Bejah, doduše ne do samog kraja. Nije bilo tragično, 200-300 ljudi, ali s obzirom na to da je treći skup realno istim povodom, onda ok. Ipak bi bilo bi bolje da su zakazali u 17h. Direktor Ateljea najjači utisak. Jest sve bio fin i normalan svet, mada ima nečega i u ovome što mp40 kaže...

Link to comment
Ipak bi bilo bi bolje da su zakazali u 17h. Direktor Ateljea najjači utisak. Jest sve bio fin i normalan svet, mada ima nečega i u ovome što mp40 kaže...
fin svet ne radi do pet (a kamoli do sest ko mi klosari).a kada se skup zavrsio? Edited by PointTaken
Link to comment
fin svet ne radi do pet (a kamoli do sest ko mi klosari).a kada se skup zavrsio?
Fin po izgledu, mozda su ovako dripci ili nezaposleni klosari ko sto rece neko, nemam pojma, ne znam ni za sebe TBH :lol: Ne znam kad se zavrsio, otisao sam pre kraja.
Link to comment

To je to. Imali smo tri besmislena skupa u tri dana u trenutku kada su prvi put fasisticke horde pokazale da ih drzava ne moze kontrolisati. Ne radi se tu vise o tome da li ce drzava pobediti nego o tome da ove ljude vise nista ne dotice i nisu u stanju da odvoje dobro i lose. Vreme je za razlaz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...