Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

8 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa nije bzvz guska :Jova:

Pusti ti to, moja tetka je zivela u Jasi Tomic, tamo gusaka mooore, samo se gegaju po shorovima. Koji sam ja zort imao od glavnog gusana, kakav je to jebeni siledzija bio, samo li nasluti da hoces da se priblizis jatu, najebo si :D

Edited by Lancia
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ovo je lokalni, glavni lik i čuvar spoljne strane kapija u našoj ulici: Žuća:

 

 

Jutros sa komšijama nikako da se dogovorimo oko toga: Koliko on stvarno godina ima? Niko ne zna sa sigurnošću!

 

Niko više iz komšiluka ne može tačno da nabroji koliko puta i zašto su intervenisali veterinari, šta smo sve i kada trčali oko njega i kolko je opasno bilo .. 

Ja pouzdano pamtim mnogo događaja sa njim u zadnjih dvanaestak godina. Neki mu daju oko 15 godina, treći tvrde da ima skoro dvadesetak.

 

Ko zna pre kolko godina je Google Street snimao našu ulicu, i on to nije mogao da ne proprati.

 

 

Skoro se Tanja Peternek sa RTS bavila jednim našim uspešnim komšijom, i naravno on je na svom mestu :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slika Zuca.jpg

  • +1 4
  • Wub 4
Link to comment
On 12.3.2022. at 12:35, gospa buba said:

https://prihvatilistedrazevac.wordpress.com/

mi nekad damo i njima. imaju i neki fejs sa rachunima.

ne znam vishe, ljudima, zivotinjama, sve postaje ruzno komplikovano na ovom svetu. dajte nekom neshto. ko je otishao, otishao je sad.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

kako oni stoje? čini mi se da je to prihvatilište bilo na nekoj TV nedavno. žena je kukala za hranom i donacijama. sigurna si da funkcionišu? elem, rado bih im uplaćivao 500 ili nešto više mesečno. mislio sam da otvorim trajni nalog za uplatu u mojoj PŠ.

 

Edited by djordje geprat
Link to comment
kako oni stoje? čini mi se da je to prihvatilište bilo na nekoj TV nedavno. žena je kukala za hranom i donacijama. sigurna si da funkcionišu? elem, rado biim uplaćivao 500 ili nešto više mesečno. mislio sam da otvorim trajni nalog za uplatu u mojoj PŠ.
 
Moja komšinica im redovno nosi, i ima zista samo reči hvale.
Ja nemam lično iskustvo ali njoj verujem.







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...