Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Golf 4, 2000 godiste1.9 TDI247.000 km (pravih)treba novi akumulator i registracijateget, karavankaroserija manja ostecenja od gradske voznje, ostalo superkomplet guma zimske i letnje3.200 evra fiksno

Edited by gazza1
Link to comment

Jel trebaju nekom skije, Atomic, sa vezovima, 1.70m dugacke? Koriscene su 8-9 zima i, realno, krs su, ali su svakako upotrebljive. Prvo sam mislila da ih prodam, ali kapiram da za njih ne mogu dobiti vise od par desetina evra pa ih poklanjam. Mrzi me da slikam, al mogu se iscimati sutra prekosutra ako ih neko zeli.

Link to comment

ima, al to se ugl rabi za veleslalom il tako neki malo brzi stajl. kontam da su u pitanju one prve karving skije, moze to jos lepo da se vozi ako ima materijala da se ostre ivice.

Link to comment

Poklanjam DVDjeve u izdanju Jugoslovenske kinoteke2kom. Razglednice starog srpskog filma2kom. Ita Rina2kom. Miodrag Mika Djordjevic2kom. Stevan Miskovic2kom. Pioniri filma u Vojvodini2kom. Srpska filmska preduzeca 1930-1940primopredaja na NBGDu, zainteresovani na pm :)

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

24" monitor za 90 evra Prodajem Benq G2400WA monitor. 24", 1920 x 1200, samo VGA interfejs. Evo testa:http://multimedia.benchmark.rs/monitori/test-benq-senseye-g2400wa_23833Monitor je upravo izašao iz garancije (u stvari, možda i nije, ali svejedno, jer sam zagubio garantni list, a otprilike mu je 3 godine) :)Razlog prodaje - prešlo se novi IPS monitor, pa mi stoga stari model nije potreban više. Ispravan, odlično radi. Može da se proba.Cena: 90 evra fiksno.Kontakt: filipenko@gmail.com

Link to comment

Koji si uzeo? Trazim preporuku za pristojan IPS monitor (do 250 evra) da zamenim, verovali ili ne, 15" Asus. :isuse:U stvari, kad bolje razmislim, poklanjam ga ako nekome treba cim kupim nov monitor :)

Edited by Mos
Link to comment
  • 4 weeks later...

Potrebne kratke priče na engleskom jeziku.Priče moraju biti autorske i mora se ustupiti autorsko pravo.

Žanr: SF i romantične (ljubavne priče).Dužina: 35-70 strana (1.800 karaktera po strani).Plaćanje: 1€ po straniPonude sa rokovima šaljite na mail:dzastin.kejs@gmail.com

Edited by CTale
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...