Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

9 hours ago, Jumanji said:

Gde mogu da kupim dobro kandirano voce? Ono po zdravim hranama, doduse probala iz dve, je tvrdo i nikakvo.

 

u mojoj zdravoj hrani kandirani limun i pomorandze drze u dobro zaptivenim teglama, onim s gumom, ili u originalnom pakovanju, sto je u kesi od pet kila, u kartonskoj kutiji. lepljivo je i vlazno. ako ga drze na zraku, osusi se i pokupi ukuse iz okoline, tako da prosvrljaj po zdravim radnjama, ne kupuj ako ga ne cuvaju u odgovarajucim uslovima. 

Link to comment

ako mislish na limunove i narandze, ja sam mala pakovanja nashla u linde, ali avaj u bugarskoj. ispostavilo se da oni prave i jedu te bozicne stvarchice, valjda neko nemecko nasledje, kolko su uspeli da pokupe za kratko od koburga i gota :unsure:

moj diler voca je na sredini pijace, kad se ide ka policiji/dunavu, sa leve strane odmah do ulice izmedju 2 regularna voca. velika tezga, chuva u zatvorenom. kad jednom postanesh redovan, platezan i poznat kupac, hoce da otvori i novo pakovanje :hihi:

ne videh za narandze i limunje, ali ima svashta i uvek red na chekanje

sent from bubamoto

Link to comment

Hvala gospo, potrazicu tvog dilera.
Navodno ja bilo nekog tog voca u Lidlu i kod nas, no naravno juce nisam pronasla, a trazila barabar sa bakutom jednom...i tako.
Cudno je ovde trziste, valjda smo siromasni i nezanimljivi, mnogo toga nema, mnogi toga se pojavi jednom i nikad vise...
Pa mi pade na pamet DrOetker kakve sve proizvode imaju preko, ovde od burbon vanile i gotovih smesa za neke kolace dalje odmakli nisu.

Link to comment

Čuo sam da se najbolji tofu može kupiti u bloku 70, ali ne od kineza, već prodaje naša žena i navodno piše тофу na ćirilici.
Da li neko zna detaljnije gde prodaje i kojim danima, u koje vreme?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...