Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

izradila me danas u ideji ko majmunicu. kad sam se vratila da izrazim cudjenje kako banana ima 380 grama, ona je opet stavila na vagu na kasi i rekla banane su teske.

dodjem kuci banana 197 grama, a dve pomorandze koje mi je merila 490, na mojoj vagi 417. dal vredi mojih zivaca da joj jebem mater. sta cu dobiti od toga, ima li to smisla. imam pola sata vremena da donesem odluku. 

Link to comment

Ne podnosim Ideu, ono jedne cene na rafovima, druge naravno vise na kasi...neka hvala. Dva puta sam se svadjala sto je za mene i previse. Dovidjenja. I za manje znam da okrenem ledja prodavcima, a te beskrupulozne kradje, a kradu te na svakom koraku...ma ajte molim vas!

Link to comment
53 minutes ago, yabadaba said:

Stavi na vagu kilo brasna ili nešto što ima napisano bruto masu slikaj i okaci na twitter (facebook)

 

nemoj koletov šećer, plašim se da banana ne pretegne :(

Link to comment
 
nije, spar je lanac za srednju klasu, ko merkis nekad, al bogatije.
To.
Inače, holandski lanac i kao što je logo, oznaka je za biljku.
Ali igra izgovoom pa vuče ljude ka uštedi



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 4.1.2020. at 12:50, gospa buba said:

treci aman a maramica nema. ovo ce da bude afera ko senf i domaci majonez. vi mene izmishljavate i sad sam bash tuzna :hihi:

sent from bubamoto
 

U subotu baš moja sestra kupila poslednje sa rafa u "mom" Amanu (Uprava carine). Bile su čak i na nekoj akciji pa se vrv zato razgrabile. 

Link to comment
  • 3 weeks later...
U subotu baš moja sestra kupila poslednje sa rafa u "mom" Amanu (Uprava carine). Bile su čak i na nekoj akciji pa se vrv zato razgrabile. 

nashla kupila. dooobre biggrin.png

 

edip. orzo, jesu to ona zrnca? u veru ima sigurno, ako je to.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Šta i gde je najbolja kupovina inćuna u Beogradu? Sad zapravo kapiram da ih nikada nisam kupio u u prodavnicama, već sam ih dobijao kada se neko moj vrati sa (hrvatskog) mora. A lako je bilo živeti bez inćuna u većem delu života, pa ne bih da se nešto rastrošim, dakle strateški gledam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...