Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

U Maxiju i Veru danas samo Mama's ljutenica i malidzano (jela sam ga ranije), zaci da je dobar posto ga nema. Kad utrosim domaci, da se proba.

 

Ali moram i ovaj ordin Moc planine bese. Miracu negde da pribelezim to negde. Mukice :happy:

Link to comment

sta god sam tu napisala da je dobro iz dma, vise nema da se kupi. ne kazem da me forum prati, nego koincidencija. od sad cutim dok jedem :D

 

sve u svemu, ova sezona od par nedelja brokolija kilo za 100 dinara je pobedila i jabuke tri kile za 100 il dve kile za 50.

Edited by darling
Link to comment
1 minute ago, darling said:

sta god sam tu napisala da je dobro iz dma, vise nema da se kupi. ne kazem da me forum prati, nego koincidencija. od sad cutim dok jedem :D

 

E zbog ovoga šizim. Taman se naviknem na nešto i više nema.

Ili Nemci više nisu što su bili ili je do nas a biće da je ovo drugo.

Link to comment

da, mozda se ne prodaje. dok ja otkrijem i jos nas nekoliko, taman prodje godinu dana u kojoj se jedva proda eksperimentalna zaliha i onda komercijalista zakljuci jok, presporo se tu obrnulo sto eura, ovo trziste je siromasno, njima samo osnovno.  

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Taj u platnenoj kesi je super, i kesa je super!



... Shiit has hit the fan...
 

kesa mi je posebno vazna. taj pirinach shaljem i na poklon babama u cro i mnogo su srecne, mostli zbog kese :rolf:

Link to comment
Gdje da kupim sitne kolace? Nesto kao Stamevski iz Maksija. Klasicne  domace, ne praline. I da nije varijanta narucite na sajtu a mi dovozimo na Dunav stanicu iz Panceva.

Jednom sam bila u prilici (silom istih) da kupim gotove, po preporuci, na Bbrdu u Blagoja Parovica br.60 i neki, zovu se Čokolina. 

 

Odlicni su.

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...