Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

U Amanu imaju neke žute maramice za brisanje kuće, sa mirisom limuna. Ne znam kakva je hemija u pitanju ali brišu SVE! 
Says Mother of Toddler
Da ono veće pakovanje, može i na "motku"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
10 minutes ago, Valkyrie said:

U Amanu imaju neke žute maramice za brisanje kuće, sa mirisom limuna. Ne znam kakva je hemija u pitanju ali brišu SVE! 

Says Mother of Toddler

zelim! :ohmy:

Link to comment

Naravno da želiš, takve su da ih čak i moja old school mater zvana "ništa nije čisto dok to ne istrlja fizička sila i pogon na sve četri" samo uzima i briska njima okolo. A pakovanje izdašno, mislim preko 100 kom maramica od kojih jedna obriše pola kuće u cugu. 

Link to comment
17 minutes ago, Valkyrie said:

Naravno da želiš, takve su da ih čak i moja old school mater zvana "ništa nije čisto dok to ne istrlja fizička sila i pogon na sve četri" samo uzima i briska njima okolo. A pakovanje izdašno, mislim preko 100 kom maramica od kojih jedna obriše pola kuće u cugu. 

:ohmy:

 

muchish me. shteta shto ne radi nocu™ :hihi:

Link to comment

nesto sam istrazivala ponudu, najjeftniji je callebaut koji se prodaje u silbu u maksima gorkog, kilo je 1100 dinara, al moras kupiti vrecu od 5 kila za 5500. ne znam kolike zalihe drzis :D pokusavala sam par puta da napravim konzorcijum za tu vrecu kakaoa, al nikad nije bilo dovoljno zainteresovanih. 

 

taj isti razmeravaju i prodaju u adoreu, al me nervira sto je skup, 100 grama je oko 250 dinara. ovi pijacni su sa od 10 do 12 posto i skupi su ko kalebo. i tako mi je na kraju ovaj dr etkerica od 22 do 24 best baj, od 160 do 180 dinara po supermarketima. 

 

ako nadjes da ima bolje, prijavi nam :)

 

Edited by darling
Link to comment
On 20.11.2019. at 9:39, ordi said:

od povoljnijih stvarno je premia izvrsna i ima je ko alve.

Mrzelo me pre neki dan da idem do Maxija, a bio već u nesrećnom Disu i uzmem neki njihov. Mislim da je bukvalno isti proizvod u pitanju, samo zapakovan kao njihov PL, neka baba. Verovatno i ostali marketi imaju isto, Makedonci samo etikete menjaju.

 

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...