Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

e, nedelja grčke? ovi sirevi su odlični, i beli a i halumi. ne znam doduše kako ta cena korespondira sa sirevima sa pijace.

 

sad gledam ovu ponudu iz italije, jebi ga nema artičoke... sirevi su ok, opet, ne znam cena kako stoji, mortadela je dobra, ovaj šardone je sasvim pristojan, a i sladoledi.

Edited by aram
Link to comment
I svinjski file je uvek vrhunski, kobasice sam već pomenuo, kao i namaz od maslaca i pavlake.
Dobri su i džemperići i farmerke
[emoji3] preskocicu dzemperice i farmerke, nema mesta u ormanima :vikleri:
Link to comment
Dobro pročitati sastav, čim piše “...alla genovese”, neki je zajeb. Obično nisu pinije unutra, nego orasi...
Indijski orasi... (5%), sto je sasvim Ok po meni, ima i 1% pinoli. Nasao sam i probao bio u Idei mislim pre nekog vremena, jeste masan i jak ali sasvim Ok, onaj crveni kazu isto. Prolazi ocene kvaliteta

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Najprostije bi bilo da ga strpas u pastu i sipas parmezan preko. A za malo komplikovanije, meni jednom preteklo pa sam iskoristio kao fil za pitu samo mora malo da se razblazi.

Link to comment
7 hours ago, Moća said:

Sad dajte neki recepat za sta spremati sa time. Da ne kupujem dzabe :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Spominjali smo već, vrlo jednostavno i ukusno jelo:

 

Naravno, kad zamirišu jorgovani pojeftini patlidžan.

 

Prirodno možeš da kombinuješ gotovo uz sva jela gde koristiš i paradjz sos.

 

Dobra pica kombinacija: pesto, crne masline, sir i paradajz.

 

Odlično ide uz (pečenu) ribu.

 

Zatim, kod nas uobičajeni prilog uz ribu od peršuna, pripremi poput pesta, zato što se sa malo truda eksponencijalno vraća kroz ukus. Dakle u avan: peršun, malo soli i bibera, malo belog luka (ovde je čak i čen dovoljan) i maslinovo ulje.

 

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Probajte pesto sa rukolom, prepecenim lesnicima, 1 cenom bl, parmezanom (pekorinom) i maslinovim

drugim recima, probajte pesto sa rukolom i pestom :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...