Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

Samo da prijavim da sam uvalio ove Oetker gotove gore da se ne bakćem ja sa njima, i da se ispostavilo da je baš teško smeće u pitanju. Boja, izgled, ukus i struktura recikliranog kartona. 

Edited by mraki
Link to comment

Te Oetker nisam nikada koristila i ne znam ni da imaju tu vrstu kora, a cula sam da su njihove rozen korice djubre, bar u odnosu na nase. A ja sam kupovala par puta, davno dosuse, te tzv. patispanj domace neke i bile su super za instant-ekspres-ekstra slatkis.

Da li se pojavila slatka pavlaka kravica? :((

Link to comment

za kolace ti nema pomoci (zapravo, pisem iz zrenjaninske prespektive, mozda kod vas na pijacama ima slatke pavlake za slag, tamo gde se prodaje mileram, mladi sirevi itd? kod nas bilo nekad ali sad vec godinama nema). ali ako ti treba za slag (npr za kesten pire) imas onaj u spreju,  od slatke pavlake 20%. dobar je, ja malo liznula. 

ja ga kupovala u maksiju, zaboravila sam kako se zove, mislim da pise LIGHT i da je boca generalno svetla - bela i sivkasta. ima vise vrsti tih slagova u spreju, ali jedino taj je od slatke pavlake a ne od biljnih masti...

no, kako rekoh, ni to nije za kolace i torte vec za palacinke, kesten pire, ili samo kao slag...

Link to comment

Hvala [mention=255]nezvanova[/mention] da potrebna mi je bas slatka pavlaka, ne slag.

 

Cula sam da ima neka u DISu, mlecna ofc, nisam bas razumela cija, valjda President.

A saznala sam i da ima u prodvanicama mlecenih proizvoda "Kruna komerc" na meru.

 

Jaooo srecica kakav je wub.png

Secam se videa...

 

 

Link to comment

u maksiju, u zrenjaninu, sve ostale su biljne.

a tu president koju pominju, ja nisam videla kod nas. (mozda ima u neke u lidlu? pominjali ste neki dobar puter tamo, mozda ima i pavlake za slag?)

8817477451806.png?buildNumber=97d8e05705

Edited by nezvanova
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...