Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Pa, koliko vidim, iste su cene kao recimo u Jasminu ili Sefori, možda koji euro gore/dole. Koji je rezon uzimati u tim online radnjama? Možda valjaju parfeme iz EU a oni su boljeg kvaliteta od ovih što ima da se kupe u regularnim radnjama u Bg-u? 

 

Btw, poslednjih nekoliko godina furam Bleu de Chanel toaletnu vodu, i super je, baš sam zadovoljan. 

Edited by Willow
Link to comment

Ima tih nekih povoljnijih online šopova ali i ja se ne usudim. Jesam kupio negde pre par godina i tad je ispalo ok, ali mislim da taj više ne postoji. Možda preko KP oglasa pa obratiti pažnju na komentare.

Mislio sam da se častim Bleu de Chanel-om, odavno sam potrošio malu bočicu koju sam imao. U Jasminu ga nema.

Link to comment
On 28.1.2023. at 19:40, Shan Jan said:

BTW sad naleteo, Encre Noire od 100ml na popustu od 50% u Jasmin parfimerijama, izadje 6200 dindzi, ja vec kupio jedan :) 

 

https://www.jasmin.rs/lalique-lalique-encre-noir-man-edt-one00ml.html

Mislis na ovaj?

 

Lalique - Lalique Encre Noire - Eau de Toilette Vaporisateur 100 ml | Cosma Parfumeries (cosma-parfumeries.com) 

 

33€

 

 

Da sam u srbiji poceo bih prodavati parfemene.

 

edit: Ipak, vidim da u prodavnicama (samo Nocibé, Sephora i Marionnaud ih nemaju) ih prodaju po punoj cijeni (94€)

 

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment

Moram da se zaustavim, kupio sam u zadnjih nedelju dana sledece:

1. Lalique Encre Noire - na popustu oko 50 evrica u Jasminu - na prvu loptu mirise ko les boze me sacuvaj, no posle nekih pola sata odise nekim starinskim sarmom 

2. Club De Nuit Intense Man - na popustu oko 50 evrica u Lilly-u, ovo je kao zamena za Creed Aventus. Sveze note, deluje da je dobar za letnje vreme

3. Gentlemen Givenchy EDP - 100 evrica u Jasminu - ovaj mi se najvise dojmio, klasican miris (kazu woody aromatic sta god to bilo) sa malom notom svezine, dobar za vecernje prilike

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Moram da se zaustavim, kupio sam u zadnjih nedelju dana sledece:

1. Lalique Encre Noire - na popustu oko 50 evrica u Jasminu - na prvu loptu mirise ko les boze me sacuvaj, no posle nekih pola sata odise nekim starinskim sarmom 

2. Club De Nuit Intense Man - na popustu oko 50 evrica u Lilly-u, ovo je kao zamena za Creed Aventus. Sveze note, deluje da je dobar za letnje vreme

3. Gentlemen Givenchy EDP - 100 evrica u Jasminu - ovaj mi se najvise dojmio, klasican miris (kazu woody aromatic sta god to bilo) sa malom notom svezine, dobar za vecernje prilike

 

cekaj dok namirises dior sovaz

Link to comment
17 minutes ago, ultra plasticni said:

 

cekaj dok namirises dior sovaz

 

Imam ga no sam hteo malo da promesam:sleep:

 

Imas li ti neki savet? Pretpostavljam da se bilo ko razume u parfeme bolje od mene.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...