Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

armani prive bleu turqoise je divan, ima neku notu na tragu tom ford soleil blanc, mada sasvim drugacije sastojke, ali je kompleksniji i uniseksiji. 

Edited by morgana
Link to comment
  • 5 months later...

kupila narciso rodriguez pure musc i sad sam na trenutke ocarana, a vec u sledecem momentu se pitam sta mi bi (cista impulsivna antistres kupovina, eto sta mi bi).

i uglavnom takav odnos imam prema skoro svakom parfemu koji kupim - a inace nisam neko ko se tesko odlucuje i trazi perfekciju.

mozda jos nisam naisla na onog pravog :sleep:

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

 ja jako tesko i sporo biram parfem.

nedavno sam dobila tester nekog armanija, zaboravila sam mu u medjuvremenu ime, odusevljena, odlucim da ga kupujem cim izidjem iz kuce. ujutru mi se smucio, na vrijeme, srecom.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Moje preferencije parfema su skroz suprotne od Aleksijinog: osetim na nekome, i bude mi gadan, odvratan.....i onda odem i kupim, i ne menjam ga godinama :isuse: To je recimo bio Kenzo jungle nekad. Sećam se prve reakcije, drugarici sam rekla da smrdi.

Link to comment

e to mi se nikad nije desilo, ali zanimljivo.

definitivno produkt za koji je kupovina zeznuta.

 

edit: koliko pocetaka moze da ima jedna strana? ja uvek izadjem na pocetak :fur:

Edited by Aleksija
Link to comment

Zato od nekog trenutka primenjujem strategiju ulazak u prodavnicu, tester, ostavim da odleži, pa procenjujem. I sad mi je već jasno da što mi je ružniji na početku, da su veće šanse da ga kupim na kraju :D ali uglavnom se to odnosi na opore mirise, npr neki koji u nazivu ima "miris zemlje posle kiše" itd. Oni slatkasti, cvetni i vanilasti teško da će mi se dopasti.

Link to comment
  • 9 months later...
3 hours ago, askeladden said:

Tom Ford Ombre Leather.Dimljeni whisky i kozne fotelje tretirane nekim neznim mirisnim uljem.

 

Hmm...moracu da ga omirisem, bas me kopka. 

Baci nos i na neki muski creed, jedan od mojih omiljenih za muskarce. bas nekako strejt, alfa, seksi, cisto privlaci. 

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...
On 16.12.2021. at 14:32, Aleksija said:

i uglavnom takav odnos imam prema skoro svakom parfemu koji kupim - a inace nisam neko ko se tesko odlucuje i trazi perfekciju.

mozda jos nisam naisla na onog pravog :sleep:

ne eksperimentišem sa parfemima, tokom života sam koristila manje od 10 različitih, jer mi večina parfema na meni izaziva :puke:

redom, od 18. godine:

Fiji - Guy Laroche 

Dune - Christian Dior

Tendre Poison - Christian Dior (kratko čim se pojavio, i samo taj svetlozeleni)

Alure - Chanel (istresla poslednje pare u sred bede 1996-7. u nekoj parfimeriji na Terazijama za nov, nepoznat parfem, i do današnjeg dana to mi je jesenje-zimski trademark)

Pure - Jil Sander (koristila ga godinama isključivo leti po vrućinama, inače nema poentu... mislim da se više ne proizvodi)

Coco Mademoiselle - Chanel (moj prolećni miris poslednjih godina)

Un Jardin sur le Neil - Hermes (poslednji otkriven, koristim ga isključivo leti po vrućinama, zamenio Pure)

Mia - Intimissimi (kad kupim gomilu veša pa mi ponude za hiljadu i kusur dinara, skroz je običan, ali ima neku svežinu pa me nekako veseli i podseća na detinjstvo)

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Tesori ima u Liliju sigurno ali moram da priznam da ovakav crveni nisam nigde viđala. 
 

@shimpr

parfimerija Diva reklamira da ih ima, ako imaš neku radnju blizu pogledaj tamo.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...