Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Mislim da je ovo sve zajebancija...Mozda se nekom ne svidja Kesicev humor ali tesko da je toliko glup da nije zastitio svoju emisiju.
Jeste glup, a i nije zastitio emisiju!
Link to comment
Mislim da je ovo sve zajebancija...Mozda se nekom ne svidja Kesicev humor ali tesko da je toliko glup da nije zastitio svoju emisiju.
zajebancija je. ne pricam napamet.
Link to comment
Jeste glup, a i nije zastitio emisiju!
Hoces da se kladis da jeste zastitio?
Koji humor?
Verovatno slican tvom. Edited by BarryWhite
Link to comment

Kapiram da bi Parapsihopatorepublika bila najduhovitija emisija na svetu. Oni bi sastavili ekipu koja osvaja SP, Zvezda ne bi bila u buli u skoro svim sportovima, a Partizan bi ladno igrao LS. Plus ovima sto igraju forumaski fudbal niko ne bi mogao da prismrdi, ako bi se odlucili da igraju u nekoj profi ligi... :DI kad kazu da Kesic nije duhovit, onda nije cool.gif

Link to comment

A mozda mi FOX nije dao da zastiti emisij?To nikom ne pada na pamet?\mozda je u ugovoru pisalo da je ime i idejno resenje vlasnistvo FOXTV?Inace ona njegova izjava mi lici na klasican kesicev "patos" tj. zajebanciju...

Link to comment
:isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: Gledao sam dva minuta nove fajront republike. Iako mi je zao za sve pohvale koje sam ikada rekao za Kesica , za ove je on gosp. Monti Pajton licno ... 'ajd sto nije smesno, ali je tuzno sto su komplet preuzeli njegove likove.a da ne pricam o tome sto se pricalo o tome ko ce proci na F4, oly ili partizan ...
Link to comment
:isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: Gledao sam dva minuta nove fajront republike. Iako mi je zao za sve pohvale koje sam ikada rekao za Kesica , za ove je on gosp. Monti Pajton licno ... 'ajd sto nije smesno, ali je tuzno sto su komplet preuzeli njegove likove.a da ne pricam o tome sto se pricalo o tome ko ce proci na F4, oly ili partizan ...
ja ipak ocekujem da kesic do kraja emisije iskoci iz neke kutije i da tu svi odahnemo i odusevimo se sto cemo i dalje gledati stare, fenomenalne stoseve originalnih junaka. publicity stunt sto bi rekli u klitorice Edited by DR. KUMALO
Link to comment
Hoces da se kladis da jeste zastitio?
dogovoreno!Priznajem, moja je krivica što nisam zaštitio autorska prava, ali ko se nadao ovome?! Sa Foksa sam otišao zbog drugih stvari, a oni mi ovako vraćaju. Ali, neće ovo da im prođe, nije narod lud." Sam je rekao da nije zastitio svoju emisiju, a humor mu je na nivou klinca od 13 godina koji se udvara devojcicama iz III razreda osnovne!
Link to comment
dogovoreno!Priznajem, moja je krivica što nisam zaštitio autorska prava, ali ko se nadao ovome?! Sa Foksa sam otišao zbog drugih stvari, a oni mi ovako vraćaju. Ali, neće ovo da im prođe, nije narod lud." Sam je rekao da nije zastitio svoju emisiju, a humor mu je na nivou klinca od 13 godina koji se udvara devojcicama iz III razreda osnovne!
dude, that's sick :puke:
Link to comment
U sta? Recimo u sezonska za sledecu sezonu u fudbalu i basketu za nasu Zvezdu Crvenu?Da ne bi bilo komplikovano dokazivanje ove tvrdnje kladicemo se da ce sledece nedelje Kesic voditi emisiju. OK?
Link to comment
U sta? Recimo u sezonska za sledecu sezonu u fudbalu i basketu za nasu Zvezdu Crvenu?Da ne bi bilo komplikovano dokazivanje ove tvrdnje kladicemo se da ce sledece nedelje Kesic voditi emisiju. OK?
Mene Kesic u zivotu ne zanima uopste, samo sam citirao njegove reci da "nije zastitio autorska prava" i to je sve. Neka se pojavi u emisiji, ako zeli, nemam nista protiv. Cak je i on bolji od ovog idiota sto ga menja.copkillah, sta je "sick" opis ili Kesic ili metafora ili ... ? Meni je taj njegov "humor" potpuno besmislen, a mogu ga opisati na milion nacina, pa i kroz citiranu recenicu.
Link to comment
Mene Kesic u zivotu ne zanima uopste, samo sam citirao njegove reci da "nije zastitio autorska prava" i to je sve. Neka se pojavi u emisiji, ako zeli, nemam nista protiv. Cak je i on bolji od ovog idiota sto ga menja.
Da te ne zanima uopste onda ne bi citao temu a ti jos plus i pises na njoj cool.gif Pitam te za opkladu? :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...