Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

ovaj poslednji Fb je nesto najgluplje sto sam do sada videla na internetu...ja ne znam sta ti ljudi tamo rade i kako im takvo nesto pada na pamet ..jako je los,pola stvari ne radi a nove opcije su uzas uzasa...

Link to comment
1 hour ago, ivy said:

ovaj poslednji Fb je nesto najgluplje sto sam do sada videla na internetu...ja ne znam sta ti ljudi tamo rade i kako im takvo nesto pada na pamet ..jako je los,pola stvari ne radi a nove opcije su uzas uzasa...

 

?

Isti je kao i pre, samo su mu promenili skin.

Link to comment

Pre nekoliko meseci se ispostavilo da odredjeni prijatelji, sa kojima ovako redovno ili cesto komuniciram preko FB Messenger-a, uopste ne vide sta ja stavljam. Uopste nema tog u feed-u, a nije ni da ti prijatelji imaju sad milion drugih, svima je broj na oko 50. I taj trend se izgleda nastavlja, postalo je bas smor. Pocela sam da tagujem one za koje mislim da bi moglo biti pogotovo interesantno nesto. Sa druge strane, odredjeni ljudi bas redovno vide sve.

 

@maheem Cini mi se da ga neki troluju u komentarima, tipa "dugo nismo videli fotku na kojoj gledate sat" i slicno :D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Jeste fb odlepio skroz poslednjih meseci a da nije samo skin u pitanju. Da nisam mod u golemoj grupi ne verujem da bi posećivao ali bag do baga. Eno malopre smo pokušavali da sredimo bug jer postovi moraju da budu approved i desava se da je pola postova vec approved ali ipak mora da se odobre a kad se odobre pojavljuju se duplo u grupi. Plus sto su postavili random key words za notifikacije pa sad ako neko napise "fine" izadje mi mod norifikacija. Nit je neko dirao nit postavljao nesto. Plus u generalnom fidu, mi je prvi post od pre 3 dana, sledeci od pre 2 minuta, pa od pre 2 dana pa od pre 16 sati pa pre 4 dana. To na telefonu. Posto sam uglavnom konektovan na vpn na kompu fb se cesto i ne ucita jer verovatno probaju neki plugin pa se ceo izbaguje. A reklame...kao da sedim i gledam fox news a da su konstantni breaking news. Idu u pravcu "jos malo pa nestalo"

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

tako je..raklame su povecane 28976%,postovi na zidu skorz nepovezani,kada kliknem nekome na profil uopste nemam lep pregled zida nego poslednji postovi u nekoj grupi ili tako neke gluposti..kada se pregleda album dugme/strelica za sledecu sliku mora stalno da se drma misem inace te izbaci iz albuma..nekad kada negde napisem komentar baca me i vraca na taj post po 5-6 puta u toku celog dana...ima jos gomila sitnica...uzasno je

Link to comment
  • 5 weeks later...
33 minutes ago, bosque said:

ja sam zaboravio pasvord za fb pre neki mesec, a zaboravio sam i pasvord za rekoveri mejl i bas je lepo sto me mrzi da se time bavim pa ga vise ni ne otvaram

 

 

Lep način da se izvadiš što si smotan. :D

Link to comment

ma odlicno, to je kao ono kad ostavis cigare zato sto si se prehladio manijacki, pa se odviknes toliko da ne kapiras kako si ikada mogao da konzumiras to sranje

 

sad dosta koristim discord, sa kolegama sa posla, bas je kul !

Link to comment
  • 1 month later...

Pre neki dan ostavim da se preceslja komp, pa tako i Firefox sa svim sacuvanim podacima kroz CCleaner. Danas dodjem i probam da se ulogujem na FB, kad mi kaze kako upisani e-mail nije povezan ni sa jednim nalogom. ?! Ukucam ja ponovo rucno, i onda FB izbaci kako mi je lozinka promenjena pre 5 meseci. ?! Sledeci korak je neobican, samo mi dozvoljava da ponovo upisem lozinku ili da se registrujem ponovo, ili da idem na opciju da mejl nije ispravan. E da, ima jos varijanta "ako se ne secate ove promene lozinke, klinite ovde". Ne znam da li da klikcem. Zna li neko u cemu je stos? Nikakvo obavestenje na mejl ne dobijam, btw.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...