Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, Caligula said:

 

+ to, udjes normalan izadjes flourescentan. A i znak im je bulja.

 

 

 

Kad smo kod Škodinog znaka, tek nedavno sam saznao šta je. Inače sam mislio da je neki pokemon, ameba, ili slično

Link to comment
7 minutes ago, namenski said:

@CaligulaTi se onda opredeli za sportsku verziju, to je za umetnike, onako malo razbaruseno, taj rad...

 

skoda-100-110.jpg

 

 

ovo bih vozio kao drugo auto, za qrchenje.

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Ras said:

 

Kad smo kod Škodinog znaka, tek nedavno sam saznao šta je. Inače sam mislio da je neki pokemon, ameba, ili slično

Moje dete dok nije znalo da kaže "koda" govorilo "ptika kola" - znak Škode mu ličio na pticu. 

 

Nisam videla linkove za one i30cw, sjajno izgledaju. Slažem se za Kia ceed ali nije Kauboj za onu sa troje vrata, sportsku.

I naravno, opaska "niko kao Ford" je pleonazam :cool:

Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Moje dete dok nije znalo da kaže "koda" govorilo "ptika kola" - znak Škode mu ličio na pticu. 

 

Nisam videla linkove za one i30cw, sjajno izgledaju. Slažem se za Kia ceed ali nije Kauboj za onu sa troje vrata, sportsku.

I naravno, opaska "niko kao Ford" je pleonazam :cool:

Kauboje, rekla ti da si deda :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Na ex poslu bila Oktavija i Peugeot 407, svi se grabili stalno za pežoa osim mene. Meni Škoda O leži ko budali šamar.

Kontam da je ovo što Nije on kaže, imaš averziju zbog porekla.

 

Da ne zaboravim da ti predložim Hyundai i30 ali SW ako nađeš. To ti je neki miks elegantnog lepog auta i karavana. 

pa neuporedivo je bolje avto skoda. sa kakvim si to paiserima radila, svasta bas.

Link to comment
58 minutes ago, ToniAdams said:

pa neuporedivo je bolje avto skoda. sa kakvim si to paiserima radila, svasta bas.

Pa kao, Peugeot udoban, luksuzan šta zna ja. 

Meni u njemu bilo vazda muka, dobijem morsku boles na neravnom putu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...