Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Idem na put bas u vreme spica igre, tako da nisam dobar izbor za gazdu grupe. Zar nije poenta da izdominiramo nad ostatkom sveta ko pre 4 godine kad smo imali 2 ekipe u top10 ili tako nesto, a ne da pobedjujemo jedni druge?

Link to comment

Idem na put bas u vreme spica igre, tako da nisam dobar izbor za gazdu grupe. Zar nije poenta da izdominiramo nad ostatkom sveta ko pre 4 godine kad smo imali 2 ekipe u top10 ili tako nesto, a ne da pobedjujemo jedni druge?

 

Ma znam ali prva se dira. :) Ništa onda, moraćemo da se snalazimo.

Link to comment

Ja od obicnih dobio trojku za dva grba  :isuse:  (covek od 40 god sa sve detetom) i to mi je jos kao ucinio™ ... Dok sam recimo grb Gane(zadnji) dobio za obicnu slicicu i ako sam mu ponudio pride  neke grbove kao cast (pod uticajem onog predhodnog gospodina)... :) Ostalo mi nesto ispod 30 slicica , jedino sto mi se ne svidja sto u danasnjoj menjazi nisam nabavio ni jednog urugvajca ...

Link to comment

Ostalo mi nesto ispod 30 slicica , jedino sto mi se ne svidja sto u danasnjoj menjazi nisam nabavio ni jednog urugvajca ...

 

Ni ja, a fali mi 11 njih. Inače tri tima imam cela i tri u kojima mi fali po grb (Meksiko, Italija i Iran).

Link to comment

Imao dupli taj grb Irana, poklonio drugu juce.

Svi traze Urugvajce, i ja sam bio tanak s njima al najgori su mi bili Belgija, Holandija i Iran.

I broj 1 je dosta ljudi trazilo a nisam vidio da neko ima duplikat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...