Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Zapisi i presaraj markerom :lol:

Tapkarosi stoje sa strane i prodaju, prepoznaces ih po tome sto imaju sve slicice i traze pare za njih.

Preporucujem da duple grbove ostavis za prijatelje poznanike i eventualno pokazes kad vidis da je neko normalan i ne krije svoje.

Ja sam danas bio oko 2 i kasnije oko 5 i bilo je podjednako ljudi.

Link to comment

hehe, kodove sam vec zapisala :D

 

nego, kako je to bilo prosli put s virtuelnim slicicama? napravimo ekipu (pppzenskinje, npr) i onda svaka od nas radi... sta tacno?

 

mislim, ako nemamo kodove, svejedno dobijamo svakog dana neku tu virtuelnu slicicu? i dal to ide jedna slicica za ekipu ili...?

Edited by palchica
Link to comment

čini mi se da smo dobijali nekoliko kesica dnevno u početku, a pri kraju se svelo na jednu. ima interni, grupni, čet, pa prvo menjamo u grupi kome šta treba. kada stavljaš sličicu na berzu, možeš da označiš da li nudiš samo u okviru grupe ili svima. označiš i koga tražiš u zamenu. toliko se sećam.

nadam se da sam dobro zapamtila.

Link to comment

Danas bio prevashodno lov na srebrne   :wicked: ... Ostalo mi samo da nabavim 1,3 , Bosnu i Ganu !  Ekipa koja je sedela na stepenicama Moskve  ubedljivo najbolja/najkorektnija , od sada se samo tu muvam ... :)

Edited by Geograf
Link to comment

Ja Bosnu, Belgiju i Iran dobio u gore pomenutim kesicama. I Ganu sam dobio danas tako da mislim da mi je trojka jedina preostala srebrna al rezervisao sam je kod 1 druga

Link to comment

197 mi nedostaje, imam oko 168 duplih. Uzeo kutiju danas i jedva par srebrnih. Argentina je prva i jedina  popunjena. Kod Gane mi fali samo grb, a najslabije idu Rusi samo 6 zalepljenih. Sutra ću verovatno da odem na prvu menjažu na česmi.

Link to comment

I ja se ne secam bas svih pravila za virtuelni-valjda dobijamo po jednu kesicu dnevno, osim ako je ne obezbedimo na drugi nacin, tu zagarntovanu. Nova kesica stize u ponoc secam se sedenja do zore i menjanja :D

Link to comment

A ako skupljamo grupno za album onda imamo svi jedan nalog i jednu kesicu dnevno ili svako svoj nalog a album nam je zajednički?

 

Ni jedno ni drugo. U svakoj grupi ima isti broj ljudi i svako od nas ima svoj nalog i svoj album. Takmicimo se protiv drugih grupa, pobednik je ona grupa ciji svi clanovi prvi kompletiraju album.

Link to comment

Pretpostavljam da će biti neko ograničenje koliko može kodova dnevno da se iskoristi. Ja obezbedio 32 koda pomoću one android aplikacije. Otpade mi ruka od skeniranja :D.

Link to comment

Ni jedno ni drugo. U svakoj grupi ima isti broj ljudi i svako od nas ima svoj nalog i svoj album. Takmicimo se protiv drugih grupa, pobednik je ona grupa ciji svi clanovi prvi kompletiraju album.

dobro, nama je cilj, ako sam dobro ispratila topik, da pobedimo djecarce sa foruma :P

 

oces ti da napravis zensku grupu, pa da se mi pridruzimo? ili nas ti dodas, ili kako vec to ide...

Link to comment

Moze. Ne znam koliko ce nas morati biti u grupi, ali sigurno ima i decaka koji se osecaju kao devojcice ako nas ne bude dovoljno.

 

A sa ovima sto varaju za kodove (Renegade <_< ) necemo da se igramo.

Link to comment

 

Moze. Ne znam koliko ce nas morati biti u grupi, ali sigurno ima i decaka koji se osecaju kao devojcice ako nas ne bude dovoljno.

 

A sa ovima sto varaju za kodove (Renegade  <_< ) necemo da se igramo.

 

:bee:  :D

 

Delija67, organizuj grupu hitno, pobediće nas devojčice.

Edited by Renegade
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...