Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

  • 1 month later...
18 minutes ago, goofs said:

Upravo sam shvatio da ovaj album nema prostor za upisivanje rezultata :isuse: pa jbttebog sve su sjebali sta su mogli

 

tako vam i treba kada podržavate kriminalce :fantom:

 

Link to comment
23 hours ago, goofs said:

Upravo sam shvatio da ovaj album nema prostor za upisivanje rezultata :isuse: pa jbttebog sve su sjebali sta su mogli

 

Kako ide popunjavanje?

Link to comment

Na nekih 40ak do kraja sam, mozda malo manje jer cekam jos neke da mi stignu. Izmenjao sam brat bratu 100+ slicica slanjem postom i preko sajta menjaza točka rs. Radi sistem sasvim dobro, samo sporo i umereno skupo.

 

Menjaže na Terazijama koliko sam uspeo da vidim više nema.

Link to comment

Nema ništa na Terazijama, inače bi skupljanje išlo super-glatko, tj. već odavno bilo završeno.

 

 

Jel' imaš sve zlatne sličice i koji timovi su ti najmanje popunjeni?

Edited by Jeremija
Link to comment

3 logoa mi fali (Turska, Rusija i Skotska), s tim sto 2 iscekujem u pismu ovih dana. Generalno mi je utisak da tih "zlatnih" ima mnogo vise u cirkulaciji nego ranije, klinci su onomad bili zadrti da menjaju samo zlatnu za zlatnu, sad mi se cini da apsolutno nema potrebe za tim. Imam cirka 40ak duplikata i medju njima sigurno 7-8 tih zlatnika.

 

Od timova najvise mi fali kod zabara i zapadne brace, po 4, ostalo sve manje.

 

Na kolko si ti do kraja?

Link to comment

Da pogodim, od Italijana ti najviše fali onih sa desne strane, npr. Veratti, a kod Hrvata recimo Borna Barišić, pošto sam skupljao i za brata stekao sam otprilike tako nekakav utisak.

 

Zlatnih ima ko kusih pasa, mislim da nikad lakše nisam sve skupio.

 

 

Popunio sam oba albuma pre negde pola meseca, falilo mi je nešto malo sličica, tipa 9 za mene, 25-6 za brata. Ovog puta se zbog korone (nažalost) nisam menjao, tako da su mi poslali iz Paninija (Polydora).

 

 

 

 

 

Link to comment

^^ Od zabara po dva sa svake strane, od Hrvata sva 4 sa desne strane :)

 

Logo Rusije cekam, ako mi ne stigne za dan-dva, cimam te (ako ga budes jos imao). 

 

Prijavi se na taj menjaza sajt, ako te ne mrzi da se cimas malo sa spiskovima i da ides do poste svaka dva na. Dosta dobro radi, upises slicice koje ti fale, koje imas i sajt te spoji sa ljudima sa kojima mozes da se menjas. Onda ih cimas preko poruka, dogovoris, razmenite postanske adrese i posaljes pismo. Kad ti stignu slicice ostavis posiljaocu pozitivnu ocenu, ostavi on tebi kad njemu stignu, i time buildujes reputaciju i imas bar neku proveru/garanciju da neko nece da te zezne. 

 

Malo je skupa rabota, ja saljem preporuceno pismo da se slucajno ne bi zagubilo usput (sto se desava sa obicnim pismima), a ono kosta 90din za bilo gde u Srbiji.

Ali iskreno bez ovoga nikada ne bih popunio album.

Link to comment
On 11.6.2021. at 6:53, MocaVukotic said:

Kako nema nista na terazijama, proslog vikenda tamo 20-30 ljudi, sve prsti od menjanja

 

Super, taman da "utopim" sve što mi je preostalo. 

 

 

Goofse, mislim da imam sva tri grba koja ti trebaju, napiši spisak, možda mogu da ti pomognem pre nego što se ratosiljam sličica...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...