Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

34 minutes ago, ducca said:

Boske na SK HD što prenosi WHU i Leeds briljira, kakav bi potez bio kad bi nam SK omogućio da redovno bude u etru i za ovo tržište, umesto njihovih uobičajenih smarača i mrtvaka.

btw meni se posebno sviđa kada komentariše srpsku reprezentaciju na nova bh kanalu

Link to comment

Ja sam ga baš retko slušao, faktički su ga do sad puštali ovde mislim samo kad prenosi repku BiH, ne znam za Nova BH jel to uopšte ide na našem kablu kad su live tekme. Svakako čovek ne otaljava utakmice kao ovdašnji likovi, još u njemu ima ljubavi prema fudbalu.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ducca said:

još u njemu ima ljubavi prema fudbalu

 

Bas ovo.

 

Demonstrirao je zaboravljenu vestinu komentarisanja dogadjanja na terenu. Bonus je sto ne emituje kladionicarski vajb karakteristican za SK komentatore.

  • +1 3
Link to comment

Taj čovek komentariše već minimum 30 godina i nije izgubio ni mrvicu strasti i energije. Ne znam kako sad stoji sa kilažom, nekad je bio pozamašan. :D

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Taj čovek komentariše već minimum 30 godina i nije izgubio ni mrvicu strasti i energije. Ne znam kako sad stoji sa kilažom, nekad je bio pozamašan. :D

sad je još pozamašniji

  • Tužno 1
Link to comment
35 minutes ago, ducca said:

Ja sam ga baš retko slušao, faktički su ga do sad puštali ovde mislim samo kad prenosi repku BiH, ne znam za Nova BH jel to uopšte ide na našem kablu kad su live tekme. Svakako čovek ne otaljava utakmice kao ovdašnji likovi, još u njemu ima ljubavi prema fudbalu.

ne ide bez vpn-a

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

Koji je to, tacno? Bio je neki Sabahudin, zvali ga Baho, zaboravih prezime ali znam da je taj bio car oduvek.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Taj je.

 

Topalbećirević.

Edited by Milošica
Link to comment

Nije komentator nego novinar, ali ovo je nešto nezapamćeno, svega se zna pročitati kod vas i kod nas, pogotovo kad igramo međusobno, ali ovo ne smije ostati nezabilježeno, ovo je vrh svega ikad. Stefan Kojić u Blicu komentira poraz Lajovića od Goje u Davis Cupu:
 

"Srpski inat je nešto čudesno, ali ne i nedostižno. I kada je čuo da sa tribina skandiraju “Mi, Hrvati”, kada je naša publika pomalo i bojažljivo gledala stanje na terenu, srpski sin nije odustao. On je gazio. Gurao napred. Zbog toga smo kroz istoriju postali veliki narod."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...