Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

vratih se sa simpozijuma u berlinu, puna sam utisaka, instruktori iz marvela, francuska strip scena, italijani...gledati kako rade i prave covere i panele, sa sve objasnjenjima, jooooj.[i rekoh negde da je maleev bzvz, povlacim, super je lik].
ajde kad te prodje umor pisi kako bilo. ti si nam najblizi izvor marvelu :Djel bio neki od ovih sto ih je brubaker oziveo, steve epting ili sean phillips?
Link to comment

Je l' prati jos neko Scalped? Ja sam bas iscitao sve od pocetka plus jedno 6-7 najnovijih brojeva i svidja mi se, jako™. Volim ove price sa gomilom likova na relativno malom mestu, a svima se valja posvetiti paznja, poput Wire-a ili Nashville-a. Plus, Gerin crtez se visestruko poboljsao od kako je poceo da radi na ovome, sada deluje jasnije i cistije, ali i dalje savrseno oslikava svu bedu rezervata.

Edited by Calavera
Link to comment

Ja i dalje pratim Scalped religiously, ali počelo je pre izvesnog vremena da me smara sporoćom razvoja radnje. Šest brojeva prođe od kako Dash ode u krevet sa onom svojom istetoviranom do trenutka kad iz istog izađe. U međuvremenu čitamo X flashbackova, Y prepričavanja indijanskih mitova, i Z priča o apsolutno sporednim likovima...Prija mi i dalje, ali voleo bih da mogu bar da naslutim da se ide prema nekom konkretnom kraju...

Link to comment
Ja i dalje pratim Scalped religiously, ali počelo je pre izvesnog vremena da me smara sporoćom razvoja radnje. Šest brojeva prođe od kako Dash ode u krevet sa onom svojom istetoviranom do trenutka kad iz istog izađe. U međuvremenu čitamo X flashbackova, Y prepričavanja indijanskih mitova, i Z priča o apsolutno sporednim likovima...Prija mi i dalje, ali voleo bih da mogu bar da naslutim da se ide prema nekom konkretnom kraju...
pih, kakav si. tebi je sigurno i 6.sezona losta bezveze.wb, dugo te nije bilo :)
Link to comment

Vala bas. A i otkako se zavrsio Gnawing (#30-#34) sve same sporedne pricice, sto i nije lose kad se cita u trejdu, ali je sranje ako cekas mesec dana na fiks. Slutim da cu se i ja smoriti ako ne pokrenu stvar.Jesu li uopste spominjali dokle planiraju da idu s ovime, standardnih 60 brojeva ili...?

Link to comment

Meni Scalped odličan, ne znam koliko će ga ukupno biti ali ne deluje kao da će se uskoro završavati.Eto, kaže čovek da je Gnawing sredina, znači 60 it is...

Edited by Phoney Bone
Link to comment
pih, kakav si. tebi je sigurno i 6.sezona losta bezveze.wb, dugo te nije bilo :)
Ha, da je bar samo šesta, nego od kraja druge na ovamo. Sreća pa bar Scalped nije sapunica maskirana u action-packed mystery drama romance bla bla...Hvala, nema me ni sada baš. Ali ono, kad se već vraćam svim starim lošim navikama, mogu i ovoj koja u suštini i nije tako loša :)Vidim pominjete web comics, čita li neko Girl Genius? Meni je genijalan, a pre njega nisam bio baš neki fan bračnog para Foglio.Osim toga, čitam i Oglafafor the cheap lolz (fantasy pr0n humor, sorta NSFW):romance.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...