Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

20 hours ago, adam said:

veceras na bbc-ju krece little drummer girl (le kare) https://www.imdb.com/title/tt7598448/

 

bojim se da ce akcija prevladati spijuniranje ali videcemo, mozda se prijatno iznenadim. 

 

Jel valjalo čemu, čekam da izađu sve pa da (možda) skidam.

 

Znam da je nepopulano mišljenje, ali meni je The Night Manager bio prilično glupav do kraja.

Link to comment

na kraju ne odgledah (nesto iskrslo) ali skidam veceras pa cu javiti. 

 

ni meni night manager nije legao iz istog razloga. mada moram priznati da vec duze vreme ne ocekujem logicne rasplete. sve te serije su manje-vise na isti kalup - toliko se zapetljaju da vise ne znaju kako da se izvade pa zguze kraj navrat-nanos. cak mi vise i ne smeta toliko ako ima zanimljivih likova, detalja, humora... oguglao valjda. 

Link to comment

Nedavno sam reprizirao Tinker Tailor Soldier Spy- odlično se i danas drži. Kao i  Smiley's People. Obe serije su stvarno klasici što se tiče le carre-a u tv formatu.

The Night Manager je budalaština i zato molim boga da Mala Bubnjarica bude pristojna i vredna pažnje. Kad smo kod vrhunskih tv špijunskih serija- jedna je već postala klasik, at least in my book.   Le Bureau des Légendes iliti The Bureau- četvrta sezona je počela, 20. oktobra, dve epizode izašle, večeras treća ali sam pesimista jer ne mogu nigde da ih nadjem. Sve se bojim da ću morati čekati mesec-dva a možda i više pa da ih Sno "objavi" na trafikama. :unsure: Ako neko zna gde mogu naći ove dve epizode četvrte sezone neka javi. Hvala unapred.  ;)

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Link to comment
50 minutes ago, pariah said:

Le Bureau des Légendes iliti The Bureau- četvrta sezona je počela, 20. oktobra, dve epizode izašle, večeras treća ali sam pesimista jer ne mogu nigde da ih nadjem. Sve se bojim da ću morati čekati mesec-dva a možda i više pa da ih Sno "objavi" na trafikama. :unsure: Ako neko zna gde mogu naći ove dve epizode četvrte sezone neka javi. Hvala unapred.  ;)

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

 

Jedva čekam i ja da izađe četvrta sezona ovoga :heart: iako sam baš skeptičan da će da valja, treća sezona je bila tako dobro odrađena da sam baš mislio "To je to, kraj, završite tu, nema više, nemojte uništavati ovo, dosta nam je!"

 

33 minutes ago, Host said:

Kompletna cetvrta sezona Bureaua je izasla na VIP kioscima.

 

Šta... ovo znači za nas neuke? Ima li ga na pajratu ili kod Poljaka, i jesu titlovani?

Link to comment
1 hour ago, Host said:

TNM je sasvim OK zabava, ali def nije Le Carre kakvog volimo. Jelena Djokovic u Rijadu vs. Jelena Djokovic u Vimbldonu.

 

Pogledao sam prvih 10 minuta The Little Drummer Girl. Vizuelno besprekorno - fotografija verna vremenu, a kostime bih sve nosio (i muske i zenske...) sto je dovoljno da nastavim gledanje. Nadam se da necu dobiti jos jednog Le Carrea sa tri kocke secera.

 

Kompletna cetvrta sezona Bureaua je izasla na VIP kioscima.

 

 

TNM je kriminalno zbudzen i limunadiziran sa osakacenim i na silu podmladjenim skriptom.

Sta bi neko drugi napravio od onako filmicne knjige ostaje samo da se sanja.

 

Link to comment
53 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Jedva čekam i ja da izađe četvrta sezona ovoga :heart: iako sam baš skeptičan da će da valja, treća sezona je bila tako dobro odrađena da sam baš mislio "To je to, kraj, završite tu, nema više, nemojte uništavati ovo, dosta nam je!"

 

 

Šta... ovo znači za nas neuke? Ima li ga na pajratu ili kod Poljaka, i jesu titlovani?

Pajrat znam sta je... a ko su "Poljaci"? link moze i na pp... hvala

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Pajrat znam sta je... a ko su "Poljaci"? link moze i na pp... hvala

 

Jedan tri tri sedam iks tačka Pera Luković

Link to comment
1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Jedan tri tri sedam iks tačka Pera Luković

 

Hvala, skidao sam neke stvari preko njih ranije

 

sto se tice torrenta ima ih na torrentz2, epizoda po epizoda...iz razlicitih izvora. Za prevode ne znam... za srpski/hrvatski cemo se nacekati

Edited by Milosh76
Link to comment

Našao The Bureau. Hvala svima  ;) E sada sledi agonija i čekanje da se pojave eng prevodi, trenutno jedini koji postoje na netu su francuski. 

 

Zaboravimo na špijune za trenutak- A Very English Scandal je genijalna! Kakva visprenost Stephena Frears-a, kakva njuška je Hugh Grant a i ostali...vozi kao film od tri sata. U cugu odgledao. Nešto najbolje ove sezone od serija uopšte! Tople preporuke! 

 

 

 

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...