Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, bags said:

 

Pomozi mi. (bez zajebancije)

 

 

ukratko nije tu poenta da je on nekakav jebac no kao hirurg ima raspolozivo siroko trziste sestara i svih ostalih dostupnih klasa, zene u NYC imaju market value.

 

 

  

Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

 

ukratko nije tu poenta da je on nekakav jebac no kao hirurg ima raspolozivo siroko trziste sestara i svih ostalih dostupnih klasa, zene u NYC imaju market value.

 

 

  

 

Hm, pa tako sam i razumeo. Nema sanse da cak i razveden doktor za jetru sa onakvim izgledom i tunjavoscu izazove onoliko interesovanje zena cak i u NY. A uz to davi pricom gore nego mladi Woody.

Link to comment
On 18.12.2022. at 9:09, Lezilebovich said:

Bas juce zavrsio Engleze. Lep je i lepo sve to izgleda. Radnja i detalji im nisu bili prioritet, to je ocigledno. Vestern - imamo dobre i lose i dobri sjebu lose. Svakako zanimljiv za odgledati

Pakao!

Ja sam nasela na ovo

Nadala se srecnom kraju kad ono medjutim

Link to comment
The Recruit u traileru ima dosta par scena iz Beca.
Mene Regrut podsetio na Čaka.
Interesantno za ubivanje vremena.

Sa druge strane Tulsa i Kostner™ ubivaju i dalje.


Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Link to comment

Gledam jack Ryan trecu sezonu pred spavanje, please ako neko moze da mi objasni kako su dospeli 

Spoiler

U rusiju preko noci, tamo u onaj nuklearni grad

 

Od silnih nelogicnosti napravise bajku

Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

Gledam jack Ryan trecu sezonu pred spavanje, please ako neko moze da mi objasni kako su dospeli 

  Hide contents

U rusiju preko noci, tamo u onaj nuklearni grad

 

Od silnih nelogicnosti napravise bajku

E i ja  sam poludela zbog tog detalja. Sad me mrzi da gledam dalje, a ostale su mi samo tri.

 

Inače, baš sam volela prvu , pa čak i drugu sezonu. Ovo je papazjanija koja je najsličnija onom filmu gde Rajana glumi Ben Aflek. Svi naši strahovi, valjda.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Arkadija said:

E i ja  sam poludela zbog tog detalja. Sad me mrzi da gledam dalje, a ostale su mi samo tri.

 

Inače, baš sam volela prvu , pa čak i drugu sezonu. Ovo je papazjanija koja je najsličnija onom filmu gde Rajana glumi Ben Aflek. Svi naši strahovi, valjda.

 

Da li je moguće da misle da necemo primetiti? I ne vidim poentu osim da nas namerno zbunjuju, ko je ko iz proslosti i sadasnjosti. A o bodyguard protocol A da ne pricam. Steta. 

 

Imas neku seriju za preporuku?

Link to comment
12 minutes ago, mustang said:

 

Da li je moguće da misle da necemo primetiti? I ne vidim poentu osim da nas namerno zbunjuju, ko je ko iz proslosti i sadasnjosti. A o bodyguard protocol A da ne pricam. Steta. 

 

Imas neku seriju za preporuku?

Trenutno ne, sem ako ne voliš star wars, e onda je Andor za preporuku. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...