Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

  • 1 month later...
18 hours ago, SNARC said:

https://www.tehnomedia.rs/it-uredjaji/laptop/asus-vivobook-x515ea-bq311t.html#data

 

 

Poznavaoci, pomoc.

 

Vredi li da se cimam oko ovoga i cekam isporuku..ili ima stogod bolje u tom cenovnom rangu.

Treba mi za posao, samo lutanje po netu, nikakvo projektovanje ili photoshop.

 

 

Ako ti 14 inca nije malo, ovo je mnogo bolja ponuda za slicne pare

 

https://gigatron.rs/laptop-racunari/lenovo-ideapad-3-14alc6-82kt0079rm-429147

 

https://gigatron.rs/laptop-racunari/lenovo-ideapad-3-14alc6-82kt0079rm-429147

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

 

Uf..malo, premalo..i ovo sto uzimam ce biti "drzi me, pascu ti". 

U ovome sto radim normalno je da se koriste dva ili tri monitora..ja cu pokusati da sve svedem na jedan. Jos da taj jedan bude 14-ica...taman bih se obesio.

 

No, hvala za savet..uzecu u obzir ako mi bude zatrebalo jos nesto.

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Uf..malo, premalo..i ovo sto uzimam ce biti "drzi me, pascu ti". 

U ovome sto radim normalno je da se koriste dva ili tri monitora..ja cu pokusati da sve svedem na jedan. Jos da taj jedan bude 14-ica...taman bih se obesio.

 

No, hvala za savet..uzecu u obzir ako mi bude zatrebalo jos nesto.

Uzmi neku dobru polovnu 17, sa starijim i7 procesorom i puno memorije, biće ti ta cifra ngde, a radiće ti extra za to što ti treba, plus ćeš imati bar 17...

Link to comment
 
Uf..malo, premalo..i ovo sto uzimam ce biti "drzi me, pascu ti". 
U ovome sto radim normalno je da se koriste dva ili tri monitora..ja cu pokusati da sve svedem na jedan. Jos da taj jedan bude 14-ica...taman bih se obesio.
 
No, hvala za savet..uzecu u obzir ako mi bude zatrebalo jos nesto.
Nakaci laptop na monitor, cak i da ti trebaju dva monitora, to ova 14ica moze da odradi. Laksa je za nosenje, a slazem se da je mali ekran.

Steta, sve ostalo je dobro.
Link to comment
  • 2 months later...

Društvo, došlo je vreme za novi laptop. Stari je u funkciji punih 9 godina, radi on, ali sa novim poslom mi je potrebna i nova mašina. Samo da kažem - ovaj je muški radio svih ovih 9 ljeta jer je korišćen non-stop, a sada će služiti kao pomoćno računalo.

Šta mi je sada potrebno? Web i Office, standardno, i najviše. Sve ostalo što ide uz kućno korišćenje kompa - najviše filmska industrija i muzički deo, ofkors. Što se tiče posla, uglavnom radim na obradama podataka i proverama različitiih stvar na dnevnom nivou kroz nekoliko programa, te mi je potrebno da bude brz i stabilan. Meni je u browseru otvoreno do desetak tabova ako je i to potrebno za znati... Cena. Išao bih na varijantu do 700, 750 EUR, ali ako predložite nešto što iskače iz tog budžeta, vrlo sam rad za razmatrati (dakle, plafon neka bude 100K, recimo). Posao će ga brzo isplatiti, a za posao mi je nužno i potreban. Bio bih zadovoljan ako bi mi poslužio u odličnom stanju makar polovicu vremena koliko ovaj sadašnji radi.

Link to comment

Zaboravih da napišem odnosno pitam - da li bi u obzir trebalo uzimati i ove "2-in-1" laptopove jer sam dosta čitao i dosta ću čitati preko njega?

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
  • 1 month later...

Uzeo sam nedavno T470s namenski sa tach skrinom ali iskreno nisam se bas nadodiravo ekrana. Isto nisam ni onaj crveni hepek rabio, jel se bese zove trackpoint a nikad se nisam naviko ni na tachpad za iole kakav brzhi rad a i ona dobra tastatura mi je na granici upoterbljivosti jer su zamenili ctrl i shift pozicije lol.

 

Inace masina ko bombonica, isto ko i T480s, podrzava ove nove tb3 onecable dockove koji jesu malo preskupi (oko 300 eur) s obzirom na vidno losiji kvalitet izrade od samog tp lapa. Prednost je sto je veca ponuda polovnih i povoljnih dokova na KP (50-100 eur) nego kod slicnih hp i dell modela.

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

Ja imam t460s koji odlično radi, al nešto mi simpatičan taj touch screen. Jesu li ti ekrani glossy ili mat? Ako je glossy, ne prelazim na to, mrzim takve ekrane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...