Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

On 7.12.2019. at 11:59, goofs said:

Sladjanom Stojkovicem, uvek zaboravim koliko je taj lik bio mamojeb.

uhhhh

 

sezonu pre nego što smo ga doveli strpao nam je na dve tekme cca100 komada

 

prva evrigaška tekma, gledam ga na zagrevanju i on ubada 12 trojki za redom kažem ortaku “doveli smo džordana”

počne utakmica, a slađanu drama da ubaci dva bacanja za redom. jbg. veliki igrač, al za mali klub

 

 

D0E902F1-C778-4D8C-B12F-ADE850966301.jpeg.1bc678560951754f3213198f907f2896.jpeg

 

krka - budućnost, alal vera za grafiku

:hail:

 

 

 

Link to comment
 
Kakve urbane legende ovaj lik vadi za svoje emisije, najjaci podkast na internetima :hail:
 
Epizodu pre je bio Vojkan Bencic (btw, lik radi u Irskoj kao trener amaterskog kluba Lejkers [emoji3] ), ima i Acu Rasica, Gagija Milosavljevica, Rebarceta...slusao sam i staru emisiju sa Sladjanom Stojkovicem, uvek zaboravim koliko je taj lik bio mamojeb.
Nije više Benčić trener tamo, smorio se [emoji6].
Sad je neki savetnik. Super bila ta epizoda.
BTW, on je navatao Benčića jer je došao za neki turnir veterana ili tako nešto...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

RIP Stepi, baš sam skoro komentarisao sa kolegom kako mu se lice potpuno izdeformisalo, uopšte nije ličio na sebe, tj. na Stepandića koga sam znao iz Ive Zorke:

 

2020-01-15_214218.jpg

 

maxresdefault.jpg

Edited by zorglub
Link to comment
  • 2 weeks later...

RIP Buštur

 

Bio opak bek, drugačiji od ostalih iz generacije, Lazar Lečić ga naučio da brani i sa tim znanjem se probio do Novoselove repke. Tadašnja liga je otprilike bila nacrtana kao Plećaš-Lokomotiva, Kićanović-KKP, Đerđa-Zadar, Tvrdić-Jugoplastika, Mišović-Borac, Jarić-Radnički, Delibašić-Bosna, Georgijevski-Rabotnički.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...