Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, Sundance Kid said:

 

fulham trazi i baillyja. valjaju li nesto ta dvojica?


Za Baija imaš malo iznad duccine i moje komentare - povrede ga uništile. 
Pereira vidjen za desetku ali može i po krilu, no ne vidim ga kao startera. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Sundance Kid said:

 

fulham trazi i baillyja. valjaju li nesto ta dvojica?

Baji odlican za 3. stopera - kad nije povrijedjen. Da duže izdrži zdrav i da odradi predsezonu kako treba, probio bi se do prvog tima.

 

Pereira je nesto poput Lingarda, nit smrdi nit mirise, pa veze evrogolcine za 6 bodova. Mlad je a sakupio je nekog iskustva.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, sekretar said:

Jel se govori gde ce Lingard uopste?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Njuka se pominjala, ne znam šta Mojes čeka kad se pokazalo da su perfect match. 
 

Btw ne znam ni šta Njuka čeka sa silnim paretinama- što ne troše?

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:


Ja bih Lindelofa dao za 0 £ .

 

jel si razmisljao nekad da se malo više posvetiš košarci ili američkom fudbalu?

Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:


Njuka se pominjala, ne znam šta Mojes čeka kad se pokazalo da su perfect match. 
 

Btw ne znam ni šta Njuka čeka sa silnim paretinama- što ne troše?

 

Ideja je, koliko vidim, da se kupuje pametno i da se ne naseda na ucene i preplaćivanje.

 

Ali nije da se ne troši - od januara su dovedeni Trippier, Bruno Guimarraes, Wood, Burn, Targett, Botman i Pope. Sad je u prvom planu dovođenje krila - prva meta je Moussa Diaby iz Leverkusena a Sky Sports je javio da se pregovara oko dovođenja malog Anthonyja Gordona iz Evertona.

 

Drugim rečima, evolution, not revolution.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Bandito said:

 

Ideja je, koliko vidim, da se kupuje pametno i da se ne naseda na ucene i preplaćivanje.

 

Ali nije da se ne troši - od januara su dovedeni Trippier, Bruno Guimarraes, Wood, Burn, Targett, Botman i Pope. Sad je u prvom planu dovođenje krila - prva meta je Moussa Diaby iz Leverkusena a Sky Sports je javio da se pregovara oko dovođenja malog Anthonyja Gordona iz Evertona.

 

Drugim rečima, evolution, not revolution.


Nadam se da Diabi neće nigde ;)

Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:


Njuka se pominjala, ne znam šta Mojes čeka kad se pokazalo da su perfect match. 
 

Btw ne znam ni šta Njuka čeka sa silnim paretinama- što ne troše?

 

Plata koju traži bi ga momentalno učinila najplaćenijim igračem WHU. 

Link to comment
6 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Plata koju traži bi ga momentalno učinila najplaćenijim igračem WHU. 


Prošle zime se pominjala cifra od skoro 5mil £ - loan fee 1,5mil plus 500k£ ako se WH kvalifikuje za Evropu i plata 2,5mil£. Ako su te cifre tačne, Lingard je igrao za oko 100k£ nedeljno, moguće da mu je i UTD plaćao nešto plus dodatni bonusi (gol, asist). 
Sad da li je 150k£ nedeljno previše za njega, onda jbg.

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Baji odlican za 3. stopera - kad nije povrijedjen. Da duže izdrži zdrav i da odradi predsezonu kako treba, probio bi se do prvog tima.

 

Pereira je nesto poput Lingarda, nit smrdi nit mirise, pa veze evrogolcine za 6 bodova. Mlad je a sakupio je nekog iskustva.

 

ako je pereira na nivou lingarda onda ce biti top pojacanje za fulham.

 

cottageri inace pucaju na visoko sto se tice pojacanja ovog leta, stigao je vec joao palhinha, danas bi trebalo da potpise i manor solomon iz sahtjora, do kraja nedelje i andreas pereira, a u opticaju su i bernd leno, ugurcan cakir, alessio romagnoli, eric bailly, kevin mbabu, leo dubois, luca pellegrini, moise kean, moussa barrow...

 

Link to comment
21 minutes ago, Sundance Kid said:

 

ako je pereira na nivou lingarda onda ce biti top pojacanje za fulham.

 

cottageri inace pucaju na visoko sto se tice pojacanja ovog leta, stigao je vec joao palhinha, danas bi trebalo da potpise i manor solomon iz sahtjora, do kraja nedelje i andreas pereira, a u opticaju su i bernd leno, ugurcan cakir, alessio romagnoli, eric bailly, kevin mbabu, leo dubois, luca pellegrini, moise kean, moussa barrow...

 


Bolji je Lingard, a ima i daleko više  iskustva u PL. Za moje pare ne bih razmišljao. 
 

Fulam odlično kupuje, već sam hvalio Palinju, ali samo da se ne zaigraju kao pre dve  sezone kad su kupili 15 novih igrača i expresno se vratili u Brod™. 
 

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...