Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

 
Da ste bar imali kakve veze sa čovjekom koji je RB-u dovodio sve te Nkunkue...

Pa celo proleće smo povezivani samo sa Lajpcigovim igračima, pa je usledilo Sjaši malo kurta…
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Taj je produzio ugovor nedavno.

 

Nkunku jeste produžio ali navodno uz desetak miliona nižu klauzulu nego što je bila, što se koliko ja znam u principu ne radi.

 

Nagađalo se da je neki sign-and-sell deal bio u pitanju, ali ubrzo su prestali da nagađaju.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Zlurad said:
59 minutes ago, 189- said:
ronaldo
neymar havertz sterling
 
 
boehly reaguj

Neymar produžio ugovor sa psgom za jos par godina. Kasno.

 

to je bio samo automatska klauzula, sto bi se svakako desila na odredjeni datum.

Link to comment

Hickey iz Bologne u Brentford. :huh: Povezujemo se s njim od samog kraja sezone i na kraju moša. Martinez će vjerovatno kod svog Desetage™ tako da nam ostaje...molitva da Tierney bude zdrav.

 

Danas 5-1 protiv Ipswicha iza zatvorenih vrata, Nketiah hat-trick u prvih 45 + Lokonga, Balogun zabio peti.

 

Ovaj pas Parteya bih oženio.

 

 

 

 

  • Wub 1
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Jel ima nekih vesti za Forest, sem sto sam cuo da im je Totenhem maznuo jednog igraca i da su ostali bez golmana?¿

 

Pa doveli su Deana Hendersona među vratnice™, posuđen iz Man U. Bio odličan u sezoni 2019-20 za Sheffield U.

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

Jel ima nekih vesti za Forest, sem sto sam cuo da im je Totenhem maznuo jednog igraca i da su ostali bez golmana?¿

 

1 minute ago, ArleKino said:

 

Pa doveli su Deana Hendersona među vratnice™, posuđen iz Man U. Bio odličan u sezoni 2019-20 za Sheffield U.

 

Doveli su i bivšz vedetu Liverpulovog U18 tima, Taiwo Awoniyi (24), Nigerijac, zabio 20 golova za Union Berlin prošle sezone.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Pa doveli su Deana Hendersona među vratnice™, posuđen iz Man U. Bio odličan u sezoni 2019-20 za Sheffield U.

I to je sve? :sad:

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

 

Doveli su i bivšz vedetu Liverpulovog U18 tima, Taiwo Awoniyi (24), Nigerijac, zabio 20 golova za Union Berlin prošle sezone.

Nikad cuo, a jos je i igrao za smesan klub. Oni izgleda misle da ih matori Grabban ostavi u ligi.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Nikad cuo, a jos je i igrao za smesan klub. Oni izgleda misle da ih matori Grabban ostavi u ligi.

 

Dobro sad, igrao je i za Flopov Mainz, i Gent, i NEC, i Frankfurt... doduše za Liverpulov prvi tim nije odigrao nijednu, ali šta sad.

 

Krupan (183) i jak kao bik, iskoristio prvu priliku koju je dobio kao startni napadač posle milion pozajmica... mogao bi da ispadne solidan igrač.

Link to comment
11 minutes ago, Lancia said:

I to je sve? :sad:


Malo li je najbolji mladi golman koji posle sezone na posudbi košta samo 20milki?!

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Dobro sad, igrao je i za Flopov Mainz, i Gent, i NEC, i Frankfurt... doduše za Liverpulov prvi tim nije odigrao nijednu, ali šta sad.

 

Krupan (183) i jak kao bik, iskoristio prvu priliku koju je dobio kao startni napadač posle milion pozajmica... mogao bi da ispadne solidan igrač.

Taman za Brnli :D OK ako ti kazes, kucam u drvo.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:


Malo li je najbolji mladi golman koji posle sezone na posudbi košta samo 20milki?!

Samba je bio skroz OK, Forestu fali sredina terena koliko sam ja primetio, dosta se preskace igra a nisu Liverpul.

Edited by Lancia
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...