Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

4 hours ago, cvetanovic17 said:

Ja samo znam da restoran koji je bio na zapadnoj tribini je zakupljen na 99 godina, i da zato tribina ne može ni da se sruši ni da se renovira.. 

Može . Stadion i prostorije klub nema pravo reizdavati a kamoli na 99 godina davati

Link to comment
11 hours ago, Constantin said:

Škrbića nema kod nas na listi na superlligi.rs ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


 

Na sajtu mozzartbet super liga je peti po redu!

Tu je Škrba

  • Hvala 1
Link to comment
Na sajtu mozzartbet super liga je peti po redu!
Tu je Škrba
Ćorča....🥸

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 1
Link to comment
Znači, zajebo nas Partizan....mi smo mislili da smo dobri, a ono šuplje na sve strane, a oni još gori....
 
Sivić nije zadovoljan golmanima, ali ne prihvata rešenje koje mu se nudi....
 
Svi pišu da on nije kriv. OK, da prihvatimo da je tako, ali niko nema mudanca da kaže ko je kriv. Nisu valjda napisi naručeni, ili je upućena sugestija da se stvari malo relativizuju...a možda lupam bzvz ali ovo ćutanje...kao da se Gzira nije dogodila....gde grešim ??? 

Link to comment

Nece niti ide da trener kaze ko je kriv?

 

Ja cu ti kazem, ko je kriv 😉

 

Prvo kriv je onaj ko stavlja mizernu klauzulu za otkup vrhunskom igracu. Mozda nije prepoznao kvalitet gde opet taj snosi krivicu jer se kvalitet video bar zadnjih godinu dana i to su videli navijaci kroz utakmice i cela Srbija a taj neko je to trebao da vidi i ranije.

 

Drugo ako se znalo da moze da ode, moralo se misliti na adekvatnu zamenu koja bi ga odmah zamenila.

 

Trece, ne govoris o bombama pred najbitniju utakmicu u sezoni bar za sada.

 

Znaci kompletan sportski sektor ili onaj ko vrsi funkciju, sece, odlucuje...

Marketing ili odgovorni za medije koji su trebali da sugerisu Toncevu da spusti malo ego i da cuti dok ne prodje cetvrtak. On je video reakciju navijaca zbog prodaje Mitrovica pa se usr...o i odmah hteo po meni kukavicki da vadi fleke i nacinio dodatni udarac za tim.

 

Ima jos....

Trener je predstavio Radnicki kao da smo Barsa. Po meni i treba. To je potez kad od igraca koji su igrali po poljanama i nisu osvojili ni jedan trofej hoces da napravis pobednike. Kad ne dovodis pobednike ti moras da im to usadis i pozdravljam ovaj kritikovan potez. Da nam je materijal slab za tako nesto, videlo se cim smo primili prvi gol, gace im se vukle po travi od punoce, ako me razumete 😁

 

Dolazim do trenerske krivice.

U fudbalu postoji termin "zatvaranje utakmice". Volim atraktivan fudbal, napadacki ali sve ima svoje granice. Kad vidis da smo se usr...li onda zatvaras. On to nije uradio i zato smo igrali 1na1 u devedeset i nekom minutu i primili gol

Forsiranje Stulica treba jer je ocigledno on sledeci projekat ali zar je moralo u najvaznijoj utakmici? Dao je gol na Malti ali to je sve sto je uradio. U Evropi ne trebaju bonusi. Petrov mnogo opasniji na spica nego na krilo, mnogo brzi od Stule, tehnicki potkovaniji ili se ovaj jos nije prisabrao ali loptu ne ume da ustopuje.

I jos nesto, gledam tekmu i pravljenje jednih te istih gresaka i ne vidim korekciju od strane trenera.

 

Najgore je to sto se sve svodi na srecu. Ako nije sreca tj kad nije bila sreca onda su drugarske veze u savezu i to je istina.

Sezona 20/21 nismo ispali jer je Kaludjerovic promasio penal i Rad je neresenim rezultatom ispao umesto nas ili je isao u baraz.

Prosle god smo do evrope zahvaljujuci Vojvodini koja je pobedila TSC.

Znaci ne planiramo mi dobro, niti radimo, nego su ovo bile ,kako Rastavac kaze, " incidentne situacije ".

Tolika sreca je morala da nam se obije o glavu.

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 2
Link to comment

Ono sto mene muci jeste ko posle Tonceva?

I da li je Toncev glavni krivac?

On je takav kakav je ali ako nema bolji ne treba pucati sebi u noge?

Da li je on vukao krive poteze ili ljudi od poverenja kako se prica?

Razume se da krivica pada na glavnog ali da li smenom ljudi od poverenja moze svi da dobiju?

Da li treba vikati uprava napolje misleci na sve pa i Tonceva ili vikati poimenicno ko treba da ode?

Sta je najbolje za klub, kakve su alternative, sta posle..... ?!?!?!

Ne znam da li svi sa kojima diskutujem na forumu znaju da od kada je dosao Toncev ja sam kritikovao rad, ponasanje, taj nas nazovi uspeh u saradnji sa savezom. Pricao kako mi se izgubio onaj osecaj u stomaku kada pratim klub itd......

Jesam uvek za bolje ali ajde da se onda uozbilji diskusija za ove stvari.

Ne moze svi da ucute kad se postave pitanja sa pocetka teksta.

 

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Super si ovo obradio, ali ne i do kraja....emoji848.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ne znam dalje. Nisam u klubu, nisam pored kluba. Nisam u kontaktu ni sa jednim ko bi mi rekao nesto vise.

Znam da ne mulja samo nas klub. Ali da muljaju verovatno?

Necemo samo mi da gurnemo klub u provaliju zbog muljaze?

Treba ali ne samo mi da najebemo.

Treba reci samo onoliko koliko nece da nasteti klubu a ne upravi. Ali opet da se nadovezem na prethodni tekst, i to treba raditi odmereno jer ako nemamo sutra nesto bolje da ne pucamo sebi u noge?

 

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...