Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

Bio je neki super duel Berića i Radoševića, to je bila poslednja Berićeva sezona u Partizanu, pre nego što će ga zameniti Radošević. Otprilike obojica po 30 poena na utakmici, ne sećam se najbolje. 
Kakvih trideset

Mislim da je npr Berić dao 46, a Mire 50, ali nije bilo dovoljno, dobili smo

Mada mi se čini da Mire u KKP nikad nije postao novi Kića, što smo očekivali kad je dolazio

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

:sad: жалосно је колико је смршао. Јесте ми кидао живце 1001 пут као Звездашу, али стварно се надам да ће га здравље послужити и да ће поживети још дуго. Један од ретких тренера који форсира рад са младим играчима, а то нашој кошарци треба к'о 'леба насушни

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

prvi poraz na ovim pripremnim, mladost zemun dobila u cacku 115:109

jbt, borac prima dosta poena, ali 115 od mladosti je bas mnogo

sa druge strane i u cetvrtoj utakmici borac ubacuje 100 ili vise poena

e: za borac igrao i sava lesic, koji vec nekoliko dana trenira sa ekipom

 

Edited by pbg12345
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gavrilovic, dugogodisnji igrac borca potpisao za prvaka slovacke

 

Borac pak, pred potpisom Lesica i Ilije Djokovica

 

Jbt, svi visoki nam igrali u zvezdi/partizanu :D

 

PO je sad vec realnost :fantom:

Link to comment

Ne znam i mene je iznenadilo

Imali su problem sa kovidom i povredama, ali mahom spoljna linija

Otud valjda ilija

 

Deluje mi da velik broj tih drugo/trece razrednih igraca ima problem da nadje klub posle svega proteklih dve godine, pa da idu na opciju daj sta das

A on i malina su drugari iz radnickog kad su predvodili kalinu, jovica, bircu :fantom:

 

 

Link to comment

Borac dobio nove sponzore, jedan od njih je i neka nemačka kompanija koja ima fabriku u Čačku, tu je i Mozzart, i još neki. Dakle pare nisu problem, još samo da se ne bacaju na Savu Lešića.

  • +1 1
Link to comment

sad dosao da napisem to za sponzore

odlicne vesti, malina je jos od sredine prosle sezone kukako i molio da se nadju adekvatni sponzori

 

 

ma nije lesic toliki problem, mislim da stvari malo posmatras iz zvezda/partizan ugla

 

borac je vazda muku muci sa visokima, posebno poslednjih nekoliko godina

uvek se cekao centar pa onda uskoci balaban, pantic, poslednje dve sezone miletic na pozajmicu

sad potpuno drugacija situacija pecarski, marinkovic, todorovic, lesic

 

makar necemo kao prethodnih sezona gubiti zivce kad protivnik redovno ima i po tri napada za redom iz ofanzivnog skoka i strepetiti da li ce nam jedini upotrebljiv visoki ispasti iz igre u 5tom minutu zbog 3 licne

  • +1 1
Link to comment

Nije samo Partizan/Zvezda ugao, u poslednje dve godine je igrao za Igokeu pa fMP, grozan je bio, posebno u fmp-u odakle su ga i oterali.

Ali ok, reklo bi se da je roster širi nego ranije, zanimljivo je što su doveli Tomaševića, Pecarskog, mali Argentinac deluje kao dobar prospekt, nadam se da će i Ćurčići dobiti šansu, imaće šta da se gleda.

Link to comment

Nece Lesic biti problem ako mu se nameni uloga veterana, koji ce da odigra desetak minuta po utakmici  ali ako ga budu forsirali kao u FMP-u kao da je najveci projekat u regionu,  onda je to veliki korak nazad za klub.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...