Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

:yawn2:

 

Za ostalo nadam se da si u pravu, ali bojim se da neće baš tako ići.


Ništa onda™, nek igra Minamino. 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Ništa onda™, nek igra Minamino. 

 

Minamino će igrati ali za neki tamo Southampton, Origi za Milan... pojačanja mora da bude bar za rotaciju, i to ako uzmemo da od petorice glavnih ostaju četvorica.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Minamino će igrati ali za neki tamo Southampton, Origi za Milan... pojačanja mora da bude bar za rotaciju, i to ako uzmemo da od petorice glavnih ostaju četvorica.

 

Idu nam Minamino, Origi, Ox, moguce i Gomez kog navodno Stivi hoce, mozda neko od prvobitne trojke napred - neka to bude Mane, mada iskreno mislim da je to don Karlo preko svojih veza potegao da igraci Pool-a misle o necemu pred finale pa nekako mislim da ne bi bilo lose da odu Mane i Firmino, ostaju nam Diaz, Jota, Mohamadu, Carvalho (persektivni mladic sa engleskim pasosem koji komotno moze da igra na sredisnjoj poziciji, gde sada igra Mane), te kad bi lepo odradili sve transfere sto da ne dovedemo Lewu iz Bajerna, cisto da se zajebava po engleskim njivama i plasi Halanda :ph34r:

 

Zajebavam se naravno, i bice mi zanimljiviji prelazni rok Poola ove sezone nego sutrasnja liga sampiona. Ajd napad manje vise, ali sredina terena. Ako se Thiago ne oporavi do sutra pa startuje Keita, garantujem da ce da se (ga) povredi(e) do 35. minuta i onda nam je jedina opcija Milner. Svaka njemu cast ali nam je sredina toliko suplja da i kapetana moramo da rotiramo svaku drugu utakmicu jer jbg godine. Plus i Van Dajk i Matip udaraju u 31. godinu i samo je Konate tu da ih zameni ako puste Gomeza da ode. Da li cemo ove godine da radimo fundraising preko vile i newcastla ili sledece?

Link to comment
9 hours ago, Zlurad said:

 

mada iskreno mislim da je to don Karlo preko svojih veza potegao da igraci Pool-a misle o necemu pred finale

 


:smiley_hail:

Link to comment

:smiley_hail:
Player is unsettle. To je staaaaara fora. Aj mi kaži da u fm-u pred neko finale, ili neku važnu tekmu nikad nisi ponudio ugovor igraču protivničke ekipe? To jedan od najstarijih hakova. Objavio lekip, inače tier 1 i za PL i za bundesligu. Not.
Link to comment

Kante odlican, chelzi hoce da ga pusti da ide, junajtedu jedini problem ima sto ima 31. godinu i sto je poceo mnogo da se povredjuje (sektini izvori)

Link to comment

1. nije zadnji vezni nego b2b

2. ako ce biti prodat onda za trazenu cenu

3. odlican je samo u pola utakmica koje igra a propusta pola sezone

 

ja ga ne bih prodao (a pogotovo ne u pl ili top6 ekipi), nego ga ostavio da ode ako zeli za dzabe sledece sezone...

 

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Zasto bi Celzi prodao odlicnog zadnjeg veznog sada, kada dogodine Rajs ulazi u poslednju godinu ugovora ,dobice ga za 55M.

 

Rajs ima još dve godine i još jednu kao opciju kluba...faktički tri. 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...