Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

14 hours ago, napadaj said:

Kao što rekoh, ne pada mi na pamet da kopam za detalje, ali ....

 

...te to ne sprečava da tvrdiš nešto. Konkretno "brdo" predaja.

 

Spoiler

 

Ta rečenica (iz citata) je inače ukratko sve što je pogrešno sa Internetom danas.  "Mrzi me / ne pada mi napamet da kopam za detalje ali..."

1. ...znam da vakcine ubijaju/menjaju gene (sic!)

2. ...znam da je zemlja okrugla...

3. ...znam da su ameri 1969 sleteli negde u Nevadi...

4. (nastavi niz...)

 

 

14 hours ago, napadaj said:

... ali je ta percepcija o njemu i  te kako postojala.

 

Percepcija dakle.

Percepcija koju su napravili jedna američka bitanga (sledi citat iz teksta na koji si poslao link...  palo mi ije na pamet da pročitam iako ga znam napamet još "od onda"...) i ...Federer lično?

Percepcija.

 

Quote

Roddick quipped he was ready to face an opponent suffering from: “A (bad) back and a hip? And a cramp? Bird flu...anthrax...SARS...common cough and cold.

 

Reci mi da li je ovo normalno?  Čovek je jednostavno bezobrazna stoka kad sebi dopušta ovakav komentar.  Ako će ti to biti zvezda vodilja u ovoj tvrdnji, super...mada, ono, glupo je.

 

Komentar Federera?  Jbg, svi znamo kakav je on sportsmen, oličenje lepote stila i poezije u pokretu, rezidentni dobitnik Stefan Edberg nagrade toliko da će je verujem u bližoj budućnosti nazvati nagrada Rodžer Federer... i opet je dodeljivati njemu... gde sam ono stao... da, svi znamo kako je on fer i odmeren... kad mu nisi (bio) pretnja. Onog trenutka kad je Noksa počeo da diže glavu i trži svoje mesto u vrhu stari(ji) lisac je izvoleo nepropustiti šansu da se skroz politički korektno ispiša po njemu, i tu šansu ne propušta ever since čak i kad ga obasipa pohvalama sa njegovm klasičnim osmehom koji je možda i skidač ženskih (i štogođ muških) gaća ali i odvaljuje gleđ sa jedinica i dvojki.

 

 

 

E, da... Meni jeste palo na pamet pa da ti pomognem, evo ti nešto od tog brda: Novak Djokovic achieves unwanted record that Federer isn't even close to - Tennishead

 

U malo dubljoj analizi pomenutog teksta usuđujem se da kažem da ništa od navedenog ne prilazi po bezobrazluku i čistoj bahatosti onoga što su jedan omladinac i jedan veteran uradili na ovogodišnjem RG.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Ehhh Rodzer predaje samo pre meca [emoji849] jer kaze ako je teniser spreman onda igra i ne predaje u toku [emoji849], ako nije onda ne izlazi i ne gubi, hehe
Kako onomad predao pre finale WTF Novaku u Londonu (2014.), jer je znao da ce ovaj da ga istambura, kao imao povredu ledja, a nekoliko dana posle toga bez problema igrao u finalu DC.
Moreee!





  • Hvala 1
Link to comment
22 hours ago, Jumanji said:

Ehhh Rodzer predaje samo pre meca emoji849.png jer kaze ako je teniser spreman onda igra i ne predaje u toku emoji849.png, ako nije onda ne izlazi i ne gubi, hehe
Kako onomad predao pre finale WTF Novaku u Londonu (2014.), jer je znao da ce ovaj da ga istambura, kao imao povredu ledja, a nekoliko dana posle toga bez problema igrao u finalu DC.
Moreee!




 

 

rodzer se sad hvata za slamku, hoce da zavrsi karijeru bez predaje u toku mecu. mislim da mu cak ni izvestan poraz nije toliki problem kao mogucnost da mora da preda mec

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

 

rodzer se sad hvata za slamku, hoce da zavrsi karijeru bez predaje u toku mecu. mislim da mu cak ni izvestan poraz nije toliki problem kao mogucnost da mora da preda mec

GOAT*, brt, budimo #realni, ne? 

* - dopisati po zelji... 

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

 

:ziga:

Kralj

Iskreno u predjenju sa Svajcarcem, ima smisao za humor; a i izgleda jednp 1000 puta bolji covek. Rodzer je takav produkt kopmpanija koje su ga finansirale da je to strasno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...