Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

Meni ovo nije loše (za sada). Isaković i Karanović vrhunski. Mima Karadžić mi isto nije bio loš, onaj što glumi Bebu Popovića, Dušana Mihajlovića... to je sve ok, i Kičić je ok. Za Čedu nemam pojma još, valjda će imati više scena u sledećim ep. Koštunica baš promašen, Đinđić bzvz, Katarina Žutić tragično loša, i svi oni likovi sa lažnog RTS-a, Bandović najviše, onu reporterku da ni ne pominjem. Jedino što me nervira više od promašenog kastinga za Đinđića i Koštunicu je scenario, neki dijalozi su toliko neprirodni da je za ne poverovati.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Patty Lee said:

Meni ovo nije loše (za sada). Isaković i Karanović vrhunski. Mima Karadžić mi isto nije bio loš, onaj što glumi Bebu Popovića, Dušana Mihajlovića... to je sve ok, i Kičić je ok. Za Čedu nemam pojma još, valjda će imati više scena u sledećim ep. Koštunica baš promašen, Đinđić bzvz, Katarina Žutić tragično loša, i svi oni likovi sa lažnog RTS-a, Bandović najviše, onu reporterku da ni ne pominjem. Jedino što me nervira više od promašenog kastinga za Đinđića i Koštunicu je scenario, neki dijalozi su toliko neprirodni da je za ne poverovati.

Koga on glumi? :rolf:

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Tek je 12 sati??!! Wtf, jel realno ovo

 

Nisam još pogledo epizodu ali ako je to sviralo skroz je realno, omiljena pesma Marije inače ljubiteljke i promoterke hrvatskog i domaćeg densa preko svojih radio tv kanala

Edited by francuski sobar
  • +1 6
Link to comment
Just now, copkillah said:

probaj da pogađaš molim te, molim te

 

Pazi kad pokušavam već 10 minuta. Jedino mi Momir Bulatović pao na pamet, ali ne znam koliko to ima smisla i koliko je njegov lik bitan u tom momentu.

  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, francuski sobar said:

 

Nisam još pogledo epizodu ali ako je to sviralo skroz je realno, omiljena pesma Marije inače ljubiteljke i promoterke hrvatskog i domaćeg densa preko svojih radio tv kanala

Bilo u odjavnoj spici

Link to comment

Ovo je odlično. I napeto u pičku materinu. Dobro, možda i što sam ja danas napet. Tokom odjavne špice (Tek je 12 sati) psovao sam po redu, eto toliko me je ova prva epizoda bacila u to vreme.

Kasting je sve u svemu više nego zadovoljavajući. Bračnin par - fenomenalno! Neće baš svaka uloga biti na istom nivou, ali meni jedino zasmetalo što Mima Karadžić kao Pavković  izgleda i priča kao Mima Karadžić u bilo kojoj ulozi. Stvarno mi se ne ide previše u sitna crevca kastinga - npr. uopšte se ne sećam Bogoljuba Bjelice (sem imena). 

 

Ne kapiram zašto na RTS snimke (kako simulirane, tako i arhivske), stavljaju neki logo SRT1. Mislim, svakako je logo bio drugačiji nego današnji, a i znamo da je u pitanju serija. Sem ako neki patriota ne podnese protiv vas krivičnu prijavu, pa vi posle objašnjavajte da je to sve gluma.

 

Elem, sem psovki, uglavnom sam komentarisao: da, da, tako je to bilo.

 

Link to comment

Muzika uvodne špice mi je cool.

 

Da li je možda Đinđić ispao ovako loše jer je Uliks živeo u Americi tada pa nije doživeo Đinđića u realnom vremenu, npr. video ga uživo, čuo neki neformalni nastup, gledao često na tv na razne teme, nego ga skinuo sa nekog govora (i to verovatno jednog)?

Link to comment
1 minute ago, Zabalujev said:

ali meni jedino zasmetalo što Mima Karadžić kao Pavković  izgleda i priča kao Mima Karadžić u bilo kojoj ulozi. 

 

Mene Mima ne asocira na Pavkovića nimalo, ali mi se svidelo što priča normalno, kako inače ljudi pričaju. Gomila likova priča... pa kao da glumi, jbg. Baš para uši.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...