Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

2 hours ago, Zli Gli said:

Guglao da vidim ko je, ako je ovaj sa dugom kosom kriv je skoro sigurno, vidi mu se po faci da je poremecen. Ima prosto glavu za samaranje i bez razloga, malo su ga tukli s obzirom na sve okolnosti. 


Mene je kad sam videla slike na blic asocirao na Oskara Vajlda. Onda sam pogledala bolje, i videla te mrtve oči, a kasnije i čula dosta tanušan glasić u nekoj radio emisiji.

Lik za zaobilaženje, svakako.

 

Spoiler

616E63BE-A1BA-4BA4-B6EF-4F9DD681C164.jpeg.96b4facada6567fd83b5afb5a5f81583.jpeg

F79C901B-FE5C-427B-9564-20FA68D3631E.jpeg.7e5cc22b795a3c27a02eac1332f49baf.jpeg

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

cipelarenje u glavu jeste pretjerano ali mi stvarno ne pada na pamet da vjezbam eticki misic na osobi nad kojom je u realnom vremenu vrseno seksualno nasilje. govnar jedan sadisticki.

ne bih se zaklela da bih apelovala na njegovu svijest kad mi mrak od uzasa padne na oci.

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment

Mi ne znamo kolika je razlika u visini, tezini i snazi izmedju njih. Sto je ta razlika veca, reakcija je panicnija, jer je i egzistencijalni strah veci. 

Edited by Moonwalker
  • +1 8
Link to comment
  • 4 weeks later...
16 hours ago, mustang said:

Treba da se prica o ovome al nasilje postoji ama u bas svakim ekonomskim prilikama. I one koje su dobro situirane i one koje nisu.  

 

 

Masis poentu. Nasilje postoji u svim slojevima ali lakse se bezi kad si poduprt materijalno.

 

  • +1 2
Link to comment
On 30.10.2022. at 13:03, Moonwalker said:

Mi ne znamo kolika je razlika u visini, tezini i snazi izmedju njih. Sto je ta razlika veca, reakcija je panicnija, jer je i egzistencijalni strah veci. 

Mala žena, znam joj supruga (druži se sa mojim). 

Inače su stvarno fini ljudi oboje, liberalni i nenasilni. Verujem da je AMG bila van sebe, ali ima taj manijak sreće što je ona teška 50 kg max sa sve cipelama. Sve potpisujem šta kaže @gospa buba, dok se jedna od nas ne razulari - nema leba da će napasnici promeniti ponašanje. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
5 minutes ago, Moonwalker said:

https://n1info.rs/vesti/prijavila-progonitelja-ali-institucije-cute-zvali-je-kad-je-on-pisao-vucicu/
 

 

Jezivo na vise nivoa.
 

Institucije «rade» kad neko cimne Vucica.

Ima u Vremenu ili Danasu (mislim da je Vreme, ali nisma siguran, ovih dana je bilo) kad Pjatić opisuje kako je neki lik pretio njegovoj deci, a malo kasnije deci Miloša Vučevića... On je sve prijavio, regularno, interesovao se, ništa... Kako je isti lik pretio Vučevićevpj deci, odmah je uhapšen, a zvali su i Pajtića, valjda da pojačaju™ slučaj...

 

 

  • Tužno 5
Link to comment

Sablasno. Bezinstitucionalna drzava, gde se cimaju samo zbog odredjenih, a inace ne zbog nekompetentnosti, mrzovolje i pre svega zbog instruisanosti da tako (ne) rade.

 

Ko bude morao to drustvo da vraca u samo prihvatljive okvire, ugasio je. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...