Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

...ima tu i prljavog veša između Bjelogrlića i Aleksića, raspodela para od FCS
Ma bre toga oko para uvek ima i biće...
Ima tu i oko "osnovne delatnosti"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Evo nekih navoda iz tog intervjua, uz komentare Denisa Becirica, punomocnika ostecenih devojaka.



https://direktno.rs/vesti/drustvo-i-ekonomija/349603/mika-aleksic-zena-silovanje-devojke-.html

Ono sto sam zapamtila u vezi doticne je jedan ruzan detalj. Drugarica mog bratanaca prosle godine bila je na prijemnom na FDU i jedan od komentara gospodje bio je izmedju ostalog: a to sto si tako niska, je l to porodicno ili...?

Nije prosla prijemni inace.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

Poznajem Miku 50 godina i ne verujem da je ikog napastvovao! Da je tako, primetio bih to u našim muškim razgovorima. Obe ruke mogu da stavim u vatru da to nije uradio! Koleginice koje su podnele krivične prijave protiv Mike trebalo bi da se zamisle da li je uspeh i novac vredan nečijeg života. Želele su malo slave i sliku u novinama!

Goran Sultanović, Informer, 10. maj 2021.

https://www.istinomer.rs/izjava/muski-razgovori-s-mikom-aleksicem/

 

:puke:

Edited by msv
Link to comment

u mushkim razgovorima? shta bi mu rekao mika, odlichne klinke, al nemoj nikom da kazes? :blink:

i shta bi on uradio tada? prijavio? chekao da neko drugi kaze prvi, pa da se ne iznenadi?

bolje da cute ljudi bukvalno! :dry:

sent from bubamoto

  • +1 5
Link to comment

Kad već prenosite Informer, za koji on nije dao izjavu, već je to vrlo slobodna, iskasapljena interpretacija onoga što on jeste rekao u emisiji kod MRS, korektno bi bilo pogledati ceo snimak sa njim (od 21. minuta videa do 24. minuta videa)

Uzgred, rekao je i ovo:

"Kada bih znao da je Mika Aleksić uradio 1% od toga za šta ga optužuju, ja sa njime više nikada u životu ne bih progovorio jer duboko prezirem ljude koji se bave nasiljem, ali sam ubeđen - obe ruke bih stavio - da je to nemoguće..."

Link to comment

Preneo sam tu "izjavu" sa Istinomera, oni su napisali kao da je tako doslovce rekao za Informer. U svakom slučaju drži stranu Aleksiću. Hvala za dopunu.

Edited by msv
Link to comment
  • Redoran changed the title to Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi

U tom intervju su baš jezivo jezivi i voditeljka i supruga i svi Mikini drugari ali nije neko iznenađenje jer nisu neka ekipa od moralnog integriteta al su me oni mladi više iznervirali da sam pomislio a jesu glupi i treba ih stvarno jebati.


Dobro ovo zvuči skroz pogrešno pogotovo na ovom topiku, isprovocirala me ta mi smo elita priča razmažene dece poznatih i umreženih roditelja a i ima doduše taj jedan momenat za koji sam isto pretpstavljao ko što je i Mašićka "prebrojala" u grupama su  i do 80% deca razvedenih roditelja i iz  porodica neuralgičnih odnosa što je nažalost idealan rezervoar za ovakvu vrstu manipulacije i grumovanja iz pozicije strogog i pravičnog drugog oca i  razvijanja neke vrste stokholskog sindroma s jedne strane do potpunog slepila za očigledan sadistički pshipatski poremećaj vidljiv i u onom najsrdačnijem izdanju.


A opet pomislim  i odraslo glasačko telo je mahom tako slepo tako da jebiga.

 

 

Link to comment

Sve i da je tako kako je Mašićka prebrojala[emoji769], ne vidim kako je to presudno za kvalifikaciju onoga što je Aleksić uradio.
U smislu koliko je to jezivo pogrešno.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
9 hours ago, francuski sobar said:

Dobro ovo zvuči skroz pogrešno pogotovo na ovom topiku, isprovocirala me ta mi smo elita priča razmažene dece poznatih i umreženih roditelja 

Isti opis važi i za milje iz koga potiču Radulović/Ilinčić. Najbolja mamina drugarica Jelena Trivan, itd.

 

Vidim i da su se porodično lepo družili na Kosmaju u doba Mileninog studiranja u klasi Mašićeve, da su devojke i tokom studija na FDU redovno dolazile u dramski studio i dalje.

Biljana Mašić ima puno pravo da bude u šoku od svega.

A i ostali dugogodišnji prijatelji.

Pritom oni nemaju obavezu - baš kao ni žrtve silovanja - da budu osobe koje bi se vama ili meni svidele.

 

Ne sudi se novokomponovanim, razmaženim, bogatim, privilegovanim, pa čak ni koristoljubivo-govnarskim-po-svaku-cenu-do-uspeha-i-slave karakterima. Ne sudi se ni prgavom, ni strogom. Ne sudi se praznoglavim budalama. Ne sudi se lošoj glumi ili kinjenju dece kao da su u vojsci.
Iskreno - da nije bilo ove optužbe za silovanje,  da je postojao samo taj dramski studio čegaveć, takav kakav jeste, zaista bih mirne duše mogla da kažem da ti likovi - svi oni na gomili (i ne, ne može se nikako isključiti odgovornost imbecilnih roditelja koji šalju decu tamo, nevezano od silovanja) - zaslužuju jedni druge. Ambiciozni roditelji koji se ne bave svojom decom ali im zato plaćaju časove... čega tačno?

Ovo kažem zato što Mašićeva u emisiji insistira na tome da to nije nikakva škola ni školica a posebno nije škola glume.

 

Optužba je za silovanje, višestruko.

I pre i nakon izricanja presude Aleksiću svi oni će ostati tačno onakvi kakvi su bili i kakvi jesu. Deo istog mulja. I naći će neku drugu budalu kojoj će da prepuste svoju decu.

 

Položaj anonimnih ili siromašnih žrtava silovanja se ni za mrvicu neće popraviti.

 

P.S. Sad mi opet pada na pamet izjava Nataše Ninković, negde s početka ove afere, u kojoj je suština stvari “Tačno se znalo kako on radi. Meni se lično to nije svidjalo. Nisam volela da bilo ko sem mene i mog muža ima toliki utiacaj na moju decu.” .

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, pt 2.0 said:

Ovo kažem zato što Mašićeva u emisiji insistira na tome da to nije nikakva škola ni školica a posebno nije škola glume.


A sta je onda? Obdaniste za mladje osnovce i tinejdzere? Zanima me kako ona definise tu njihovu “instituciju”, a ne da mi se da gledam citavu emisiju

Link to comment

@Leia ne umem da ti ponovim smisao onoga što je rekla. a pažljivo sam slušala.

otprilike da se u školi uopšte nije učila gluma nego stvarala obrazovna podloga za tu (pozorišnu i filmsku?) umetnost u vidu diskutovanja o pročitanoj literaturi, predstavama itd.

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

@Leia ne umem da ti ponovim smisao onoga što je rekla. a pažljivo sam slušala.

otprilike da se u školi uopšte nije učila gluma nego stvarala obrazovna podloga za tu (pozorišnu i filmsku?) umetnost u vidu diskutovanja o pročitanoj literaturi, predstavama itd.


Nikako nije skola, nego visegodisnji kurs opste kulture, olrajt...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...