Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

31 minutes ago, harper said:

 

Ja sam ga gledao u Kalderonovom "Zivot je san", na Dubrovackim letnjim igrama. Bio je odlican, dugo sam pamtio taj njegov performans lomatanja po dubrovackim zidinama.

 

Sećam se da me iskreno iznenadio. Dakle ozbiljan glumac, Milena isto (nisam je video u pozorištu pre toga) baš je bilo za pamćenje.

 

E sad, što nam je kinematografija čas ovakva čas onakva i što glumce procenjujemo po filmovima drugi je par rukava.

 

@Hermetico +1 glumci se, mora biti, jako troše. Mnogi ne dožive neku starost.

Link to comment
7 minutes ago, Caligula said:

 

Sećam se da me iskreno iznenadio. Dakle ozbiljan glumac, Milena isto (nisam je video u pozorištu pre toga) baš je bilo za pamćenje.

 

E sad, što nam je kinematografija čas ovakva čas onakva i što glumce procenjujemo po filmovima drugi je par rukava.

 

@Hermetico +1 glumci se, mora biti, jako troše. Mnogi ne dožive neku starost.

Pazi, bilo je tu partijanja do kraja svih krajeva (mada sam se ja tad lako ubacivao u te priče, nisam bio cvećka nimalo i ne bi me ni zvali da sam bio). Ali kad se radi, radi se. 

 

Sećam se da su Đurička zajebavali kad je počeo da vežba i zarađuje veću kintu pa upadne pokupuje nam neke sokove grickalice. Zvali su ga Džoni Keš ili Džoni Hendsam. :rolf: Ali eto, recimo, ja sam normalnijeg čoveka od tog Nikole retko upoznao. Stalno je radio neke after effects prezentacije za kintu i ja ga pitam šta će mu to kad ionako stalno radi. Kaže što? Par sati, 200-300 evra, trebaće nekome. Ako nam treba kamera doleti da svoju ne pita ništa, šta god kome treba. Stvarno sam ga zapamtio kao max carinu.

Edited by Hermetico
  • +1 9
Link to comment

Galebov intervju sa Djuričkom je jedna od boljih stvari koju sam čuo u inače usranoj 2020. godini. Neverovatno neopterećena osoba, koja je uspela da se izvuče iz srpskog bitternesa i sačuva neku svakodnevnu radost i logiku u životu. 

  • +1 8
Link to comment

Po meni su ove prijave (protiv Mike i Lecica) nesto najbolje sto se dogodilo u ovoj nasoj zemlji.  Da se ne oprasta i opravdava bilo kakvo uznemiravanje,  a kamoli nesto gore,  jer to nije u redu i ne moze da bude deo imidza (ja sam kul i sve sto radim je kul). 

Primecujem dvostruke arsine (ne mislim na forum)  prema Jutki jer je seljober,  a na slicna ponasanja nekih drugih (pa on je strava  gradska faca) i eto to je on 

Edited by Sandradjer
  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ja sam ga gledao u Kalderonovom "Zivot je san", na Dubrovackim letnjim igrama. Bio je odlican, dugo sam pamtio taj njegov performans lomatanja po dubrovackim zidinama.

i ja se secam te predstave... i verovatno tog intervjua koji je dao alenki, ali odstampanog u startu, svijetu ili dugi... to sam citala tih godina.

ja sam jedna od izgleda ovde retkih, koja ga je ipak postovala kao pozorisnog glumca.  odlican je bio u tandemu sa vladicom, secam se i budjenja proleca i ludih od ljubavi, u mojim mladim studentskim godinama za mene su te predstave zaista bile izuzetne. bio je sjajan i kao crni i samo te uloge su dovoljne da ipak daju neki smisao i vrednost njegovom umetnickojm doprinosu nasem vremenu. no, kasnije je postajao sve gori, u sustini isti, nista nije sazrevao,  koristio  iste smire, glumatao  bez fokusa, bez prave uznesenosti ili ludosti, a posle terazijske cesme smarao sa izuzetno tupavim politickim angazmanom i izjavama. a u periodu posle 2000te  njegov i politicki i glumacki doprinos je bio nikakav, ocajan i u jednom i u drugom... tuga. barem da je kao kevin, pa da ti ga bude zao u smislu kako i sto da takav umetnik vise ne radi, on je bar kao glumac do poslednjeg dana rada bio sjajan.

 

  • +1 2
Link to comment

Zar ne bi trebao advokat da ga savetuje da ne daje nikakve izjave, posebno ne ove javne jer sve sto kaze moze biti inkriminisuce u daljoj istrazi? Ili previse gledam americke filmove?

Link to comment

Brate, al se pravi pametan.

 

Od 16 i kusur minuta snimka, korisno je mozda minut. Ovo ostalo neko razglabanje o pravu i pravdi, sa posebnim osvrtom na pretpoatavku nevinosti, koju sam nije postovao u slucaju Mike Aleksica.

 

Smorio me vise od ove utakmice.

Link to comment
2 hours ago, Hermetico said:

 

 

Sećam se da su Đurička zajebavali kad je počeo da vežba i zarađuje veću kintu pa upadne pokupuje nam neke sokove grickalice. Zvali su ga Džoni Keš ili Džoni Hendsam. :rolf: 

Ja sam ga pre 7-8 godina doveo ovde da se javi na forum kao uslov da bi igrao fantazi, pojma nije imao o Premier ligi ali pošto je žešće kompetitivan za kratko vreme se naložio najstrašnije. Evo i dan danas ne propušta da redovno vikendom namesti tim i da se krlja u drugoj forumskoj ligi. Molio me samo da ako može ne piše na forumu jer za to već nema vremena, odradio je pro forme jedan post za upis i to je bilo to.Naravno kao menadžer tima se potpisao sa Džoni Keš :)

  • +1 6
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Svaka vama cast sto ste nasli snage da odgledate ovo. Ne znam samo sta ste ocekivali da cujete. Te likove kad ih uhvatis s prstima u pekmezu svi imaju isti scenario, taj template je napisan jos pre nekoliko hiljada godina.

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...