Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, Bambula said:

Nismo ni mi na ratistima i terenima imali tuseve :fantom:

 

Ljud to je sklepao Vulin :laugh:

“Priče o tome da su na minus šest stepeni građani polivani hladnom vodom nemaju osnova. Zar je trebalo da ih polivaju toplom vodom?”

 

Vulin je to, uvek nekakvi problemi sa vodom

Link to comment
Quote

 

Epidemiolog [Kon] ukazuje da je poslednja dva dana umesto naglog rasta broja novoobolelih registrovan pad, ali ističe da to ne bi trebalo da nas zavara. Ističe da ćemo tek kroz pet ili sedam dana, koliko prema Konovim rečima u 90 odsto slučajeva traje inkubacija, videti da li je u pitanju ozbiljniji pad novozaraženih, ili su brojke posledica zagušenja na Torlaku, gde se obavljaju testiraranja.

"Tek posle pet do sedam dana ako kontinuirano vidimo pad ili održavanje, tada ćemo moći reći da nema dileme da su mere dale rezultate. Sada je to prerano reći", kazao je sagovornik N1.
...
Kada je u pitanju najavljeno masovno testiranje, Kon kaže da se obavlja validacija laboratorija koje će testiranja vršiti, što se trenutno radi, a zbog čega je Torlak kako kaže - trenutno zagušen.

Kada laboratorije budu spremne, što naš sagovornik očekuje da će se desiti u narednih 48 sati, u rad će se uključiti i Domovi zdravlja koji će uzimati uzorke, a koje će epidemiološke službe potom prenositi. Kon napominje da su u pitanju vrlo sofisticirani testovi, a ne samo uzimanje brisa.

...

Mnogi građani, među kojima i oni u krantinu u Košutnjaku, žalili su se da danima čekaju rezultate testiranja. Kon priznaje da oni "jesu u problemu" i dodaje da celo društvo može da im se izvini, ali napominje da ovo mora tako i poručuje im da se strpe još malo.

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a583853/Predrag-Kon-za-N1-o-testovima-sajmu-i-zabrani-kretanja-24-sata.html

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Pisao sam već...
Iz MZ doktorima po bolnicama stalno stižu nove procedure, vrte ih u krug...
Ludilo mozga...



... Shiit has hit the fan...
 

ludilo zaista, nemam drugih reči

 

po principu akcija "Ništa nas ne sme iznenaditi" odlaže se zbog kiše

Link to comment

jbt zivot ne zna se ni koJ pije ni koJ placa....sto i nije cudno. kako se zahuktavalo sve i kako je ludjenje odmicalo, nikako nisam mogla da povezem da to moze da ispadne najbolje moguce u datim uslovima.

mnogo organizovanija i ozbiljnija drustva su omanula, a ovi ce....how yes no

dr darja izgleda kao lepa brena u pokusaju.

Link to comment
1 minute ago, Bambula said:

 Covek koji nije sluzio vojsku, je na mestu ministra odbrane docekao vandredno stanje i neko se cudi zasto je sve ovako ispalo.

 

Ti si zlonameran, ministar je zavrsio ekspres obuku i dobio znacku primernog vojnika...

Link to comment
ludilo zaista, nemam drugih reči
 
po principu akcija "Ništa nas ne sme iznenaditi" odlaže se zbog kiše
Govnari su provalili psihu većine zdravstvenih radnika.
Ova žena što sam ja pričao sa njom otprilike rezonuje ovako:
To što nam od njih stiže su ludosti, logično bi bilo da odjebem i ne dođem na posao jednog dana, ali ko će da se nađe ljudima u nevolji. Nemam taj "luksuz". Popravljam koliko mogu koliko znam...

Vidi se da je psihički baš loše...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
11 minutes ago, Bambula said:

 Covek koji nije sluzio vojsku, je na mestu ministra odbrane docekao vandredno stanje i neko se cudi zasto je sve ovako ispalo.

 

u jako mudo služiti vojsku i biti vojnik

 

 

Edited by levi
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

u jako mudo služiti vojsku i biti vojnik

 

 

Znas kad nesto zelis kao mlad, a ne mozes.Nije to strasno, kupis motor u kasnim 30im pa padnes i polomis nogu, ali ovde covek dobio vojsku na raspolaganje. 

Link to comment
2 minutes ago, braca said:

ali on nije mogao da sluzi kad je bilo vreme, pa se sad najzad dokopao mogucnosit da leci kompleks, o tome pricam

 

 

znam samo kažem da je jako glupa opsednutost služenjem vojske i vojnim licima

 

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...