Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, duma said:

Najefikasniji način da se suzbije zaraza je da se svi zaraženi, kao i oni s kojim su bili u kontaktu, pobiju. Tako se sa stokom radi. Da je kod nas stanje kao u Italiji i ovde bi se pokrenula peticija za takvu akciju. 90% Srbije bi bilo za to. Nismo stigli do broja koji umre od sezonskog gripa, a ljudi su spremni i sebe da zatvore i izgladnjuju, samo da se spasu. Nekad su ljudi ginuli za slobodu. Sad bi se odrekli svega, samo da se spasu od korone. Očigledno mi nismo daleko od stoke.

Bravo.

Link to comment

Prvo vojska da trenira po sajmovima i halama na onima koji ginu za slobodu, dok statistički centar ne sredi spiskove, a onda da se stoka zonira i za 2-5 dana nema nikoga sem vojske u Srbiji. Posle se i oni međusobno pobiju i korona je pobeđena.

Link to comment
9 minutes ago, Goranz said:

 

Može se dve nedelje izdržati i na urinu, kruženje vode u prirodi a ne treba ti ni kutija.

ma može i na moetu i belugi nije problem

nego kad dođe do toga da se otvara taj štek, znači da je dogorelo do nokata

 

14 dana sam peglao ono što sam naveo i tada mi je to bio najmanji problem u životu

 

 

Link to comment
2 hours ago, pasha said:

Narod je kriv. Osim sto se lagalo o prvim slucajevima virusa u srbiji da bi se skupili potpisi za izbore, mahom penzioneri njegovi clanovi. Tu je bilo i par sletova posle provg zvanicnog slucaja, eto bas Valjeov gde je buknulo. Dobro, barem je odmah ukinuo skupstinu dok se kafici jos koju nedelju radili. Ne sme tio grupisanje. Narod je kriv. Sada narod treba stiskati da on ispadne car i najbolji u celoj Jevropi zbog izbora.

 

Skupština treba da radi u punom sastavu. 

Link to comment
20 minutes ago, duma said:

Najefikasniji način da se suzbije zaraza je da se svi zaraženi, kao i oni s kojim su bili u kontaktu, pobiju. Tako se sa stokom radi. Da je kod nas stanje kao u Italiji i ovde bi se pokrenula peticija za takvu akciju. 90% Srbije bi bilo za to. Nismo stigli do broja koji umre od sezonskog gripa, a ljudi su spremni i sebe da zatvore i izgladnjuju, samo da se spasu. Nekad su ljudi ginuli za slobodu. Sad bi se odrekli svega, samo da se spasu od korone. Očigledno mi nismo daleko od stoke.

 

Slobode smo se prvo odrekli pa vise nema za sta ni da se gine.:D Sad ginemo za piletinu od 120 dinara po kilogramu kad se otvori neka nova trgovinska kradipara.

 

Evolucija.

Link to comment

Znači Donezi odluku™ je esencijalna delatnost. Mogu da se zatvore i supermarketi i prodavnice prehrambene robe, ali mora da se igraju tiketi. Pri tome lepo podšišani.

Link to comment
U privatnom domu "Doživeti stotu” u Zemunu je 19 korisnika o kojima je do juče brinuo samo jedan volonter, jer je kompletno osoblje u samoizolaciji.

Kako je navedeno, kod šest korisnika Doma, direktorke ove ustanove socijalne zaštite i jedne medicinske sestre potvrđen je koronavirus, ali ovaj objekat u Šilerovoj ulici i dalje radi i u njemu se trenutno nalazi 19 korisnika.
 
O njima je prethodnih dana danonoćno brinuo samo jedan muškarac, koji inače nije medicinski radnik, već volonter, i to zato što su svi ostali zaposleni u samoizolaciji.
 
:sad:
Jao jbmti...
Gledao sam taj "dom", hteo sam da se okrenem čim sam ušao, to je malo sređena ogromna kuća, zaista potpuno neuslovna zgrada..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...