Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Najcrnji pesimizam polako postaje realizam.

 

edit

Jedna zanimljvost. Postoji firma u Subotici koja se orijentisala na proizvodnju jeftinih bicikala sa dobrim delom kineskim komponentama. Ostalo im je svega sedam modela, a mislim da ih je bilo preko sto.

 

Edited by Malkmus
Link to comment

Eto

 

Quote

Doktorka Darija Kisić Tepavčević je izjavila da će od sutra na području grada Beograda od čest sati ujutru biti obavezno nošenje maski u svim zatvorenim prostprima, a ne samo u prevozu. Mere će morati striktno da se nadziru, saznaju beogradski mediji.

Osobe koje ne nose zaštitne maske u prevozu i u zatvorenim prostorima biće sankcionisane.

 

Edited by Halvard
Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Ima i još, zabrana okupljanja preko 200 osoba i na otvorenom i na zatvorenom.

Blic kaže da privh nedelju dana neće biti kažnjavanja :ajde:

 

Odlično, rezultate mera videćmo za 2 nedelje...

Link to comment

Kakav trust mozgova, doneli "mere" koje i idiot zna da su trebale biti mnogo ranije, a ni to neće znati da sprovedu. Sve u svemu, naravno, ništa od njih a kako bi i bilo

Link to comment
13 hours ago, Milosh76 said:

EboKq7KXYAAbkiy?format=jpg

 

Tzv koncert Natase Bekvalac u Rakovici...

 

Za 10ak dana cemo videti koliko je bio "uspesan"

 

Nata POKIDALA

 

i u NS je bila jaka žurka u subotu veče

 

106229638_2634884473419734_6214342384682

 

naslov na sajtu RTV:

Греен Лове: Уз поштовање свих мера безбедности и без инцидената до "зелене" магије

 

:covid19:

 

Link to comment
25 minutes ago, Aleksija said:

na osnovu vrlo vrlo informisanog nagadjanja, od danas zvanicni broj pozitivnih mnozim najmanje sa dva. o netestiranima sa simptomima necu ni da razmisljam.

prolazila sam jutros pored kovid ambulante, red je zastrasujuci.  skoro polovina jedne kratke uličice.

 

broj ljudi sa maskama je drasticno skocio, ali i dalje nije vecina. u radnjama mozda polovina. bar je prodavci nose, sto je do skoro bila retkost.

ja sam, nakon poprilicnog opustanja (ali i okolnosti koje nisu ostavljale mnogo izbora), od polovine prosle nedelje pocela da vracam stari rezim, maska u radnji i posti. kafana samo na otvorenom, bez prevelike guzve. i da, ukidam frizera od danas.

 

 

auuuuu

pa kako ces medj svet bez frizera? :wacko:

 

sto se mog rezima tice, zabole me za njihove mere. ako idem negde, stavljam masku, zbog drugih, kao i ranije. u kafice idem kad mi se ide, u restorane kada sam gladan. ako me zakaci, jbg.

Link to comment

Ako se bude poštovalo (mislim, naravno, znamo kakve su šanse za to, ali u teoriji), ovo je praktično katanac za noćne klubove. S druge strane, ostaje problem kafića na otvorenom jer se tu nikakva distanca odavno ne održava i ljudi su bukvalno načičkani jedni do drugih, a ne vidim da se krizni štab bavio time. 

Isto tako, ne znam da li se pod "okupljanjem" podrazumeva npr. redovno stanje u Knez Mihailovoj uveče. 

Edited by Halvard
Link to comment
1 minute ago, freakns said:

auuuuu

pa kako ces medj svet bez frizera? :wacko:

 

jbga, ja imam dve leve ruke, jedva se ocesljam sama. sto ti kazes za masku, taj moj frizer je sluzio vise za zastitu drugih nego mene :D

kod mene je to drasticna mera.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...