Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Ovde kod nas katastrofa se nastavlja.

 

Posto su, je l da, bizMismeni odlucili da je dosta bilo zatvaranja, sada su vesti o brojkama u pedeset sestom minutu jednog dnevnika i posle sat vremena u drugom.

 

A to je, na primer, ovako samo danas:

636 novih slucajeva

102 umrlih

 

Nema vise mesta na intenzivnoj nezi u Kitu i Kuenki.

 

 

To sada nije vazno, jer je u toku unutrasnje prepucavanje unutar vlasti i prebacivanje loptice ko je vise korumpiran:

- Nacelnik okruga Gvajakila

- Gradonacelnik Kita

- Ministar zdravlja

- Ministarka unutrasnjih poslova

- desetak poslanika

 

pa do predsednika republike.

 

Bezanija osumnjicenih preko Perua avionom. Trebalo da ih pokupi auto na nekom seoskom drumu u Peruu, ali, avaj, bila rupa na putu i avion se slupao prilikom sletanja. Pilot poginuo, glavni osumnjiceni u blnici se brani cutanjem, da je izgubio memoriju i da ima coronu. Advokat ljubavnice koja je bila u istom avionu kaze, citiram "Ona zivi u drugacijoj realnosti." kako bi jje odbranio. GLavno je pitanje da li ce ga ubiti u bolnici u Ekvadoru u kojoj se nalazi ili ne... I tako.

 

Ovaj iz aviona je bio dobavljac bolnica sirom Ekvadora, po "povoljnim" cenama: torba za mrtve, koja kosta $14, u njegovom ugovoru narasla na $148.

 

Ko je omogucio tu mrezu politicki? Svi se prave blesavi.

 

 

Haos prilicnih razmera cak i za ono sto znam od Srbije.

 

 

Edited by Budja
Link to comment
15 hours ago, Budja said:

Ovde kod nas katastrofa se nastavlja.

 

Posto su, je l da, bizMismeni odlucili da je dosta bilo zatvaranja, sada su vesti o brojkama u pedeset sestom minutu jednog dnevnika i posle sat vremena u drugom.

 

A to je, na primer, ovako samo danas:

636 novih slucajeva

102 umrlih

 

a gde oni to objave? na svim sajtovima koji prate statistike, Ekvador juče uopšte nije imao update.

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:


 

a gde oni to objave? na svim sajtovima koji prate statistike, Ekvador juče uopšte nije imao update.

Пише лепо пред крај дневника. К'о пад Крајине.
 

Link to comment

cim smo se malo opustili eto sranja, opet ce pritegnuti u pekinga, a ja se taman namerio u sangaj da obidjem partnere , klijente i omiljene barove

 

throat swabs from 45 people, out of 517 tested at the district’s Xinfadi market, had tested positive for the new coronavirus.

 

https://mp.weixin.qq.com/s/BMxUG8w6qMR7mCFdqRS98Q

 

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-beijing-official/beijing-district-in-wartime-emergency-mode-after-virus-case-spike-idUSKBN23K058

 

Link to comment

Iskreno kontam da je sve otišlo u kurac.
Posle nasilnog otvaranja stigao je Amin od WHOa o tome kako su asimptomatski pacijenti slabo kontagiozni i sad se ljulja dalje.
Jebote stvarno smo svi postali idioti :isuse:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
On 12.6.2020. at 3:45, Budja said:

 

Haos prilicnih razmera cak i za ono sto znam od Srbije.

 

 

 

 

Jebiga, Brazil je u Juznoj Americi, a Srbija u Evropi. Bili bi mi deset puta gori od Brazila da smo preko bare.

Link to comment
44 minutes ago, steins said:

Iskreno kontam da je sve otišlo u kurac.
Posle nasilnog otvaranja stigao je Amin od WHOa o tome kako su asimptomatski pacijenti slabo kontagiozni i sad se ljulja dalje.
Jebote stvarno smo svi postali idioti :isuse:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

a kakvo je stanj uživo, tj, po bolnicama

meni je to merodavnije od svih ovih brojeva

Link to comment
a kakvo je stanj uživo, tj, po bolnicama
meni je to merodavnije od svih ovih brojeva
Vraća se. Bolnice se pune, mere se podižu, ljudi koji su bili u Covid centrima se ponovo okupljaju i vraćaju s odmora. Svi sa prve linije imaju obavezu da ne napuštaju zemlju i da budu dostupni 24/7....jbga mi radimo šta možemo u ovako sjebanom sistemu. To nam je posao, na posletku.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

a ideja je samo bila da se ne napune bolnice, nishta drugo isuse.gif

 

danas mi u kcs matori debil sa maskom objashnjava da smo dovoljno odrasli ljudi da znamo da je virus izmishljen. srecom pacijent :dry:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
Just now, steins said:

Vraća se. Bolnice se pune, mere se podižu, ljudi koji su bili u Covid centrima se ponovo okupljaju i vraćaju s odmora. Svi sa prve linije imaju obavezu da ne napuštaju zemlju i da budu dostupni 24/7....jbga mi radimo šta možemo u ovako sjebanom sistemu. To nam je posao, na posletku.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

užas

e to je to, jbg vi radite, ali upravo nije fer prema vama da se država sada tako ponaša

umesto da trube po ceo dan da se ljudi disciplinuju, ma jok, pobedili smo koronu, a lekari treba da popadaju 

pa još izbori, strašno

 

Link to comment

Makedonci su se raspali. Nisam očekivao, ali je ispalo da ih je Bajram odnosno kurcobolja uništila

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...