Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

Nije pisao on igru, nego htedoh reci da je ta igra prosto posledica onoga sto je on zapoceo svojim knjigama. Knjiski serijal ima nekih stvarno dobrih delova i segmenata, ne puno, ali ih ima, no ako bismo i osnovnu pricu igre ugurali u to, bila bi u top3 bez dileme. Cak su i one gluposti oko magicnih jednoroga uspeli da uklope na jedan dosta dobar nacin, bas dobro napisan nastavak. 

Link to comment

@Ayatollah

 

ili si ti to loše razumeo ili je loše preneseno. mučeni woke uvek najebe kako god okreneš. :sad:

 

 

"Marvel's head of streaming asked me to develop a take to revive this show, (ovde priča o nekom budućem x-men projektu na kojem radi)" he recalls. "From there I pitched it out, [and] was hired...My general rule was you HAD to be a fan. No questions."

 

"I've been on [a] show - namely Witcher - where some of the writers were not or actively disliked the books and games (even actively mocking the source material.) It's a recipe for disaster and bad morale. Fandom as a litmus test checks egos, and makes all the long nights worth it."

 

"You have to respect the work before you're allowed to add to its legacy," DeMayo concluded.

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Calavera said:

 

u svakom slučaju, autori serije su već objasnili ovaj 1 kuriozitet, hteli su da im armor izgleda kao nešto što su nilfgardijci usput nabacali nasebe™:

 

https://www.ign.com/articles/2020/01/09/the-witcher-showrunner-explains-why-nilfgaard-armour-is-so-ugly

 

 

:isuse:

 

Pa propustio sam ovaj biser. Znači, relativno mala Cintra ima incredibly well trained army pa zato ona izgleda normalno, a malecni i siromašni Nilfgaard koji je triput veći od svih Severnih kraljevstava zajedno, i uz to sedište civilizacije ima bašibozuk koji lootuje na šta naiđe, pa zato nosi skrotume, a ne makar leather armor. Pa sjajno.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

@Ayatollah

 

ili si ti to loše razumeo ili je loše preneseno. mučeni woke uvek najebe kako god okreneš. :sad:

 

 

"Marvel's head of streaming asked me to develop a take to revive this show, (ovde priča o nekom budućem x-men projektu na kojem radi)" he recalls. "From there I pitched it out, [and] was hired...My general rule was you HAD to be a fan. No questions."

 

"I've been on [a] show - namely Witcher - where some of the writers were not or actively disliked the books and games (even actively mocking the source material.) It's a recipe for disaster and bad morale. Fandom as a litmus test checks egos, and makes all the long nights worth it."

 

"You have to respect the work before you're allowed to add to its legacy," DeMayo concluded.

 

 Pa ono što sam citirao je istrgnuto iz konteksta očigledno, ovo ovde ima smisla. Nije samo rekao da li ti pisci još uvek rade na seriji, mada mi deluje da je tako.

Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

u svakom slučaju, autori serije su već objasnili ovaj 1 kuriozitet, hteli su da im armor izgleda kao nešto što su nilfgardijci usput nabacali nasebe™:

 

eto vidiš, lepo objasnila žena! ne budi hejter!!!

 

Sve objasnila suprotno od onog što smo videli :D 

 

Samo "nabacali nasebe" hiljade identičnih oklopa neobjašnjivog dizajna, kao izlivenih od nekog neobičnog materijala, mislim da se to zove plas'tiq plate među Warhammer patuljcima.

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Odgledao dve i po epizode ovog Blood Origin. Jebem ti više i Netfliks i sve ostale striminge, da dovršim Mračna tkanja i nosim se u tri lepe i igram igrice ko čovek.

 

Osnovni problem je što je napravljen elfovsko-patuljasti svet koji je maltene isti kao ljudski, samo što svi imaju šiljate uši (ili su pogođeni patuljastim sindromima). Nije da je lore Sapkovskog nešto vredan praćenja (mada ima zlata u tom blatu), ali stvarno, priča glupa do bola, ovo nije ni za osrednji RPG naslov. Neka smo štiklirali sve za rasnu reprezentaciju i ženske heroje.

Link to comment
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...