Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Kad sam se probudio jutros i video njegovu crnobelu sliku na NBA objavi odbijao sam da poverujem da je istina. Kobe covece, crna mamba :( ... Place mi se

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

a kako sam skapirao te dve destinacije uopste nisu nesto suludo daleko, fazon max pola cuke voznje. moguce da imam pogresan info.

da, napisala je i mustang dole na hejtu da je sve to jako blizu

Link to comment
 
Ali kakva je to policija iz koje ode leak TMZ-u pre nego što jave porodici. 
Kad je pao avion VJ ja išao kod onog portparola njihovog za izjavu, i kaže čovek:
Molili smo ove iz agencije da ne objavljuju dok ne stignemo do njegovih u okolini NS, ali nisu nas poslušali...





... Shiit has hit the fan...

Link to comment

danas nisam mogao da zadrzim suze na poslu...nikada nisam navijao za lejkerse, ali bez obzira, svako ko gotivi i prati kosarku je u nekom periodu svog zivota imao i kobija

Link to comment

meni zao sto je covek umro i njegova cerka i ostalih sedmoro, ali nikada nisam imao neku vezanost za njega. I igrao protiv Kingsa i kacio se sa Shaqom i napastvovao onu curu, a i taj njegov nadimak mamba deluje ko da je izvucen sa brejnstorm sesije marketing tima najka i podosta je besmislen... Pisem ovo bez neke zelje za konfrotacijom sa ostalima, samo kazem sta mislim. Bio sam i ja skenjan kad su neki drugi selebritiji umrli, pa razumem

Link to comment

Mene ovo pokosilo ko ortak da mi umro. A nisam ga nikad voleo kao igraca, cesto navijao protiv njega, mrzeo kad ga porede sa Dzordanom (a nisam voleo ni Dzordana kad je igrao :D ), ali bezgranicno postovanje i za njega kao profesionalca i trud i sve sto je dao kosarci. A kupio me je malo po malo ponasanjem posle penzionisanja, tu i tamo osvane neki clanak o razgovoru sa ovim, razgovoru sa onim, Brajant mi pomogao ovo, Brajant ono, poneka izjava skroz na mestu. Nije se preterano eksponirao, nije gladan slave, zvezda, pijadestala, miran tip.

 

A sve ovo sa cerkom je samo jedan ogroman grumen soli na ranu. Zajebes i kosarku i NBA i sve, sama pomisao da se nalazis u helikopteru koji pada sa rodjenim detetom i poslednjim trzajima zivota pokusavas da ga umiris i da mu pomognes, pa jbt :( 

Link to comment
meni zao sto je covek umro i njegova cerka i ostalih sedmoro, ali nikada nisam imao neku vezanost za njega. I igrao protiv Kingsa i kacio se sa Shaqom i napastvovao onu curu, a i taj njegov nadimak mamba deluje ko da je izvucen sa brejnstorm sesije marketing tima najka i podosta je besmislen... Pisem ovo bez neke zelje za konfrotacijom sa ostalima, samo kazem sta mislim. Bio sam i ja skenjan kad su neki drugi selebritiji umrli, pa razumem
Misliš kačio se Šek sa Kobijem :) Od prve izjave da neće da bude bebisiterka, do očigledne ljubomore koju je pokazivao kada je klinac počinjao da ga baca u senku, preko stalnih smaranja uprave i saigrača da sa Kobijem nikada neće uzeti titulu. A šta je radio Kobi, tada 18-19 godina star? Nije udarao kontru izjavama već i tad pokazivao da je i zreliji i bolji čovek od Šeka. Uostalom, samo pogledaj kako se Šek ponaša na TNT kao uvređena mlada sa skoro 50 godina... posebno kad Barkli krene da ga tovari

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Jbte i na to sam zaplakao.

Je l zna neko kakva su ovo predviđanja od pre nekoliko godina da će Kobe ovako završiti? Eno i neki crtani se sharuje (dobra fora za pass u crtaću):

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...