Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Hvala Milojeviću za sve, bilo je vreme i pametno je postupio čovek. 


Ovlaš sam prešao postove, ako je iko rekao da Marin treba da ide, neka se samoupuca... Pošto vidim da se to priča u postu iznad mog.

Link to comment
3af59509ade73e49f4c1fd1a6faa18ba81f06e4e.jpg

"Mislim da su to neke normalne stvari u svakom velikom klubu postoje ogromna očekivanja i potrošnja svakog ko radi u tom klubu. Malo njih zna da ja imam tri stenta i to nikada nisam eksponirao. Zvezda je mnogo zahtevna i traži maksimum od svakog čoveka - istakao je sportski direktor Zvezde."

 

Bar znamo da se i snajka zove u skladu sa tematikom... Zvezdana... [emoji849]

 

https://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:835910-Mrkela-otvoreno-o-Zanderu-strancima-Milojevicu-planovima

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

pa boaci ce verovatno otici

mada bi po meni bilo bolje da gadja neku evropsku ligu, jer on je jedan od retkih u zvezdi koji ima kvalitet da napravi ozbiljnu karijeru i posto mu je tek 26 godina prerano je za amerike, bliski i daleki istok

 

mi boljeg skoro sigurno necemo naci, tomane i pavkov nisu njegova liga, ali sumnajm da on ima motiva da ostane jos najmanje godinu dana (nama do leta i ne zaci preterano, bolje da ode sad nego u junu,julu ako vec ide)

Link to comment

kaze mrkela:

"Zadovoljni smo sa Garsijom i Tomaneom, Žander je imao neke dobre trenutke, La Para je najmanje pokazao, nije uspeo da se adaptira."

 

inace la para je u domacem prvenstvu startovao na svega 3 utakmice i jos 1 usao sa klupe, ukupno 244 minuta

bas cudno da nije uspeo da se adaptira

u ls je odigrao  5 utakmica, 4 puta starter, jednom usao sa klupe, 355minuta igrao

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...