Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, Gradina said:

Umesto igrača dobili smo igrače. 

Umesto golmana dobili smo golmana

Umesto publike dobićete prazan stadion.

Ah pa da . Nekima i odgovara da nema publike, bar one strastvene  koja ume da zvizdi i svoj glas pusti sa tribina. Glas razuma.Glas opozicije odredjenim na poziciji.

Uprava šta to beše ?

Ima nešto trulo u državi (avliji) našoj  .

U povratku iz Subotice svratite na doručak u Nais.

Prva utakmica pa je moglo na koju god stranu. Videćemo kako ćemo protiv Cuke? Protiv direktnih konkurenata ne smemo kiksati. Protiv slabih ne smemo kiksati i mozda nesto i napravimo. Ipak me ne greje sunce da ovaj tim može da dobaci toliko. Voleo bih da me demantuju ali naš tim je trenutno slabiji od prva četiri na tabeli. U grupi smo sa Voždovcem i TSCom. Od njih imamo boljeg pleja tj oba naša pleja su bolja od njihovih. Sve ostalo je tu negde, negde mi pobedjujemo negde oni.

 

Mislio sam da će Kosan igrati u formaciji 4-1-4-1 sa Pejovićem na zadnjem vezom i Subotićem umesto Pantelića a Knežević na desno krilo. Mislim da bi ovaj tim bio daleko učinkovitiji. Na loš rezultat on izvodi Melega i ubacuje onog novog, jos mu ime nisam upamtio. Gde je Caki ???

Link to comment
 
zile, pogledaj unazad 4-5 sezona, retko kad smo korisili spotakanja "konkurenata", izuzev prosle, kad su ostali cekali mi da se spotaknemo
Samo da konstatujem da sam ja sebi mnogo veliki car

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

kakve glupave balonke su im prolazile... :isuse:

 

i naravno, ripanje na svaki naš start ako sudija ne dune faul...

 

 

Edited by zikaPantelej
Link to comment

Jeste li primetili kako sada nikom ne smetamo i niko nas ne napada?!?!?! Ajd klub ali ovde na forumu smo skroz zaboravljeni.

Bar da nas slicajno obrisu, cisto da nas se sete :D

Link to comment

Ene
Čekam dan kad će najave da će gase i ppp, pa da se pozdravimo sa moderaciju kako dolikuje
Mada znaju si oni i bez to

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

  

RADNIČKI N. - ČUKARIČKI
 

Subota, 22.02.2020, 16:00
Delegat: Popović Rade
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Milanović Miloš

Link to comment

Голман Никола Петровић је против Спартака зарадио тешку повреду рамена. Срећом није ништа сломио, али га чека пауза од месец и по дана, тако да ће његово место заузети Боривоје Ристић. Саша Стојановић и Владимир Ђилас су тек изашли из повреда, а пошто се ради о играчима у позним годинама, нећу да ризикујем неку нову повреду. Сви остали су спремни и конкуришу за стартну поставу. Имамо 20 подједнако квалитетних фудбалера, мада не могу да се отмем утиску да нам много недостају играчи попут Нермина Хаскића, Ребине Сулаке и Ерика Јирке. Са том тројицом фудбалера били би способни за највеће домете, али нажалост кога нема без њега се мора. Без обзира на све, ја сам задовољан саставом са којим располажем и свестан сам да смо у прелазном року учинили све што је до нас да ојачамо екипу- истакао је Косановић.

OPET BEZ CAKIJA !!!

Ne razumem  nešto

SULAKA I NOMA  još lutaju , zašto su onda napustili klub

Link to comment

Borivoje beše lane upade ko prvi golman kad se žile povredi ... Kakva ptica zloslutnica, zabrkao dupe od buljinu na peksona

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
On 19.2.2020. at 13:47, MaErAkLoIJA said:

Jeste li primetili kako sada nikom ne smetamo i niko nas ne napada?!?!?! Ajd klub ali ovde na forumu smo skroz zaboravljeni.

Bar da nas slicajno obrisu, cisto da nas se sete :D

Kad ste od dobrog rivala rasprodali sve i sad vas čeka play out. Šteta. 

Link to comment
49 minutes ago, Azdaja said:

Kad ste od dobrog rivala rasprodali sve i sad vas čeka play out. Šteta. 

 

Slabo pratis Ling Long, cetvrti na kraju, potpisujem!

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...