Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Jos jedan dobar mec u Atlanta-Toronto seriji. Gosti docekase bullpen domacina za preokret; cak 4 poena u devetom iningu. 

Burnes je oborio rekord u broju strajkauta pre prvog walk igraca (58), no ne vredi kada je napad Brewersa nesposoban, 2-0 za Cardinalse.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 2 weeks later...

Hm..malo cudno izgleadju St.Luis i Cinci, kao da su se maskirali u Mancester i Viljareal. Pre nekoliko minuta bila je najava bezbola, u programu pise bezbol, ali pocinje snimak fudbala. Nije lepo.

Edited by Nesh
Link to comment

Cubsi imal 15-4 seriju, nikom nije jasno kako... ali avaj, sad nas dovatio SF, utuko nas ko macice dve za redom. ne znam kako su oni odjednom tako dobri, ali Crawford im sa 35 godina ima career year

Link to comment

Rotacija na stranu, Giantsi konstantno produkuju sa ultra metiljavom postavom. I kada su uzeli 3 WS, napad im je bio bottom 5 u ligi. Ako lineup ima otprilike jenog igraca koga bih uzeo u fantasy, to mi je dovoljan pokazatelj.

Link to comment

Tolike godine pratim MLB i nikada nisam video ponisten HR, zato sto neko nije dodirnuo bazu (Hayes sinoc protiv Dodgersa). Ne kapiram takvo pravilo kada je HR u pitanju; udario si, loptica je otisla u publiku, zasto je bitno kako je neko istrcao, posebno jer je prva baza u pitanju.

Link to comment

Moji Piratesi, otprilike kako se I ocekivalo. Hayes odlican po povratku sa liste povredjenih, Reynolds nakon lose prosle sezone, sjajan do sada, uz pristojan power. Rotacija je onako, obicno kada usledi dominantan start, udaraci zakazu. Pred start sezone sam rekao da ocekujem izmedju 60 I 70 pobeda; 23-39 skor trenutno. Dodgersi su nas pocistili tokom nedelje, a sada nam se slicno smesi I protiv Brewersa.

Link to comment
  • 2 weeks later...

vec 2 dana uzivam u seriji a's @ nyy. gosti bolje pocnu ali se jenkiji nekako vrate i okrenu mec.

schwarber upravo lupio treci hr vs metsa danas

kako je molina izbacio almontea dok je pokusavao da ukrade bazu, sa kolena je bacio na 2b i to pic koji je od wainwrighta bio 71mph

Link to comment

Mene Yankees prilicno nerviraju ove sezone. Ne toliko, da li ce dobiti ili izgubiti negde, vec sto pada premalo poena na njihovim mecevima. Ne verujem ni je vlasnik pravio standardan power tim, da bi gledao low scoring utakmice.

Link to comment

Minnesota se ponovo vraca. Danas su gubili 4-2, do osmog ininga, a onda primili jos 3 poena, nakon smusenih intervencija odbrane. Kanonada u bottomu istog ininga i sada imamo neresen rezultat, na ulasku u deveti ining.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...