Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
3 minutes ago, ToniAdams said:

jel ima neka amazon oridjidji serija, mimo bojsa, a da nije sralje?


Marvelous Mrs Maisel, neopisiva jebačina keve od serije. Toliko je dobra da nijedna druga amazonova nije zavrednela u isti post sa njom (doduše, nema ih nešto puno za preporučiti).

Puštaj, gledaj, i opušteno, ako ti se ne sviđa, do tebe je. :cool:

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

hm, milan voli vikinge a pokojni ruksin midsomer...ok, ovo drugo je po stripu, moglo bi da valja.

aj bacim pogled. al generalno im nije produkcija na nekom hbo nivou.

Link to comment
44 minutes ago, ToniAdams said:

uf druga mi je sbas slaba, odustao posle sezonskog finala, prvu nisam gledao.

 

Sta ti se ne svidja god Covjeka u visokome dvorcu? Pitam za druga ozbiljno, stoji mi na watchlisti jedno 3 godine, knjigu sam citao bar 3-4 puta, najblaze receno je cudna :D ali kako sam razumeo serija je uzela samo background postavku iz knjige, nisu isti likovi niti ista radnja.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

Sta ti se ne svidja god Covjeka u visokome dvorcu? Pitam za druga ozbiljno, stoji mi na watchlisti jedno 3 godine, knjigu sam citao bar 3-4 puta, najblaze receno je cudna :D ali kako sam razumeo serija je uzela samo background postavku iz knjige, nisu isti likovi niti ista radnja.

joj sad se ne secam tacno, al secam se utiska posle te epizode kad je valjda zrtvovao porodicu zbog ne znam cega. da bi zastitio onu ribu valjda.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

hm, milan voli vikinge a pokojni ruksin midsomer...ok, ovo drugo je po stripu, moglo bi da valja.

aj bacim pogled. al generalno im nije produkcija na nekom hbo nivou.


U Mrs Maisel produkcija izuva iz gaća. Scenografija, frizure, kostimografija, ne znam koju nagradu nisu pokupili. Sve u vezi serije je vrhunsko, a to se baš ne dešava previše često sa ovom hiperprodukcijom. Njujork sa kraja 50ih je prikazan spektakularno, vizuelno, serija je apsolutno savršenstvo. 

 

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...