Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Fallout

 

stiglo na trafikama, gledao pola prve epizode (pa mor'o na pos'o)

Lusi na startu kao Ned Flanders, a kasnije....

 

igrao sam nekoliko FO na pc, pa mi je za sada utisak   →    images.jpg.1e25187498cd6efa3237932ae00b957d.jpg

  • +1 1
Link to comment

Svih 8 epizoda izašlo

 

ko barata sa torentima, ima x264 i x265, a sidera više nego dovoljno za max download

 

u ovom trenutku dok ovo pišem, titl engl za celu S01 i srpski S01E01 na titlovi.com

Link to comment

for all mankind je super, kao marsovac sa met dejmonom sa puno ljudi i drame, gde je na kraju dana najveći mindfuck oko inžinjerskih poduhvata i "šta sve ljudi prave". uz to od početka do kraja prve sezone nemam pojma u kom će smeru serija otići, od starta navijam da se priča otrgne u težak sf :) ali super je i ovako kao alternativa istorija sa naukom čiji progres odgovara našem.

 

sviđa mi se što serija nema problem da se da u mračne vode. plus je za seriju sve što je čini nepredvidljivom.  

nadam se da objašnjenje za "mršavih" 8.1 na imdbu nije u padu kvaliteta sa narednim sezonama.

 

Spoiler

ako jeste, nemojte da spojlujete, nek se sam razočaram.

 

nadam se i voleo bih da je zbog toga što je "ekspertima" i "ljudima koji se razumeju" serija u pojedinima delovima naivna, pa ako je tako ću se zahvalim kome treba što su napravili seriju za naivne.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...