Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Mozda je pomalo od oba, bas je ostra podela na prvi tim i ove koji minut takmicarskog fudbala ne vide, da imaju vise ritma, da rotiraju cesce, mozda bi sticali iskustvo brze i uigranije bi delovali. Utisak je da im treba previse da se povezu i pocnu da igraju, takodje je par igraca koji su bili konkurentni zimus otislo. 
A teren ili je zivo blato, ili tvrd kao kamen kao danas, ne moze na njemu nista osim da se covek povredi. 

Edited by Dramoser
Link to comment

51. minut Goooooolll Dimitrije Pobulić Mat u tri poteza. Ćirković “pogodio u trepavicu” Acu Stojkovića, ovaj glavom prebacio do Dimitrija Pobulića koji je glavom ubacio u mrežu! Radnički vodiiii!!

 

Trebalo bi da je ovo nas Cirkovic koji je na pozajmici u Pirotu...mozda krene stopama Lazara ;) 

Inace dobili pirocanci bitan mec u Jagodini danas bas ovim golom ..

Link to comment

Kako li ćemo mi sa 12 igrača u rosteru napadamo najvišlje ambicije, bem li ga ...
Kad spomenu Drinu, i on je u padu zadnjih par tekmi ....

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
29 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kako li ćemo mi sa 12 igrača u rosteru napadamo najvišlje ambicije, bem li ga ...
Kad spomenu Drinu, i on je u padu zadnjih par tekmi ....

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

To je velika zamerka Lalatu što ne rotira više. Ne možemo da kažemo da su zamene tanke kad momci nemaju uopšte utakmice u nogama, nisu uigrani sa prvim timom. Šta da misle kad sa klupe vide da Kojašević počinje svaku utakmicu, a realno ne zaslužuje trenutno. Trebalo bi da se vrate svi u formu sad posle ove pauze, ako ne bude tako nadrljasmo ga.

Plus što nemamo nikakvu adekvatnu zamenu za Borivoja, pošto ga Bulajić nema nigde bukvalno. Bolje nek odradi taj četvrti karton sad pred playoff, pošto sumnjam da će moći Kojić u bitnim utakmicama da bude ono što će nam trebati.

 

Link to comment
To je velika zamerka Lalatu što ne rotira više. Ne možemo da kažemo da su zamene tanke kad momci nemaju uopšte utakmice u nogama, nisu uigrani sa prvim timom. Šta da misle kad sa klupe vide da Kojašević počinje svaku utakmicu, a realno ne zaslužuje trenutno. Trebalo bi da se vrate svi u formu sad posle ove pauze, ako ne bude tako nadrljasmo ga.
Plus što nemamo nikakvu adekvatnu zamenu za Borivoja, pošto ga Bulajić nema nigde bukvalno. Bolje nek odradi taj četvrti karton sad pred playoff, pošto sumnjam da će moći Kojić u bitnim utakmicama da bude ono što će nam trebati.
 
Strucni, Bulajic imao operaciju kolena. Gledao protiv Vose sa tribine, a bio i u Zemunu na tribini

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, ackonish said:

Strucni, Bulajic imao operaciju kolena. Gledao protiv Vose sa tribine, a bio i u Zemunu na tribini

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Pretpostavio sam da je povreda, baš šteta, želim mu brz oporavak.

A za intervju ništa da mi odgovoriš? :D

Link to comment
8 hours ago, Covekizstruke said:

To je velika zamerka Lalatu što ne rotira više. Ne možemo da kažemo da su zamene tanke kad momci nemaju uopšte utakmice u nogama, nisu uigrani sa prvim timom. Šta da misle kad sa klupe vide da Kojašević počinje svaku utakmicu, a realno ne zaslužuje trenutno. Trebalo bi da se vrate svi u formu sad posle ove pauze, ako ne bude tako nadrljasmo ga.

Plus što nemamo nikakvu adekvatnu zamenu za Borivoja, pošto ga Bulajić nema nigde bukvalno. Bolje nek odradi taj četvrti karton sad pred playoff, pošto sumnjam da će moći Kojić u bitnim utakmicama da bude ono što će nam trebati.

 

Za Kojaševića znaš 

Za Bulajića ne znaš 

Za Koju sumnjaš. 

Pa i taj Koja treba da ima utakmice da stasava. I ne samo Koja nego i omladinci  Ilić Leka  Ristić. . . 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...