Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Otisao je najveci, onako kako je i radio kroz citavu karijeru, vodeci svoj tim do TD u poslednjem napadu.

Ovaj put to nije bilo dovoljno.

Za mene, NFL vise nikada nece biti isti.

Prvih minut i po NFL koji sam gledao je bio pobednicki drajv za prvi superbol, zadnjih par minuta koje sam gledao su njegov TD drajv i onih nesto desetina sekundi brljavljenja odbrane bakanirsa.

Mozda budu i zadnji minuti NFL koje sam gledao.

Tesko ce ijedan igrac dostici njegove brojeve, a jos teze divljenje koje su imali njegovi navijaci, mrznju koju su osecali protivnicki navijaci i iznad svega strahopostovanje koji su imali neutralni ljubitelji AF.

7 titula, vise od svakog pojedinacnog kluba u ligi.

Zbogom TB, hvala ti za 22 godine neverovatnog uzivanja.

  • +1 2
Link to comment

poceo sam da gledam nfl jos kad je igrao montana za 49-rse pa janga i favra i onda godinama nista..

 neku sjajnu akciju brejdija (neka zajebancija kad je neki lik vratio loptu nazad i ..) i  opet poceo da gledam. 

kakva karijera, kakav sport!!!

u jednom trenutku mi je pomutio razum pa sam pre gledao nfl nego nba.

budio se nocu da gledam new england kao finala bullsa ili kingse kao klinac.

 

 

 

Link to comment

kakva šteta što Chiefs-Bills nije bilo finale konferencije, ako već ne može superbowl
 
ovako imamo 3 nedelje antiklimaksa sezone, posle nabolje utakmice američkog fudbala ikada odigrane

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...