Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

3 hours ago, Hamlet Strašni said:

Znate ono što sam vas gnjavio za memoriju u lap topu. Nisam uspeo da kupim odgovarajuću, pa sa zvao neki laptop centar da mi oni nađu i ugrade. Elem, lik u laptop centru mi je savetovao da umesto memorije ogradim ssd umesto hard diska i da će to mnogo više da mi ubrza sistem. 

 

jel to tačno ili hoće da mi proda skuplju stvar?

 

Najjeftiniji SSD je tu negde po ceni kao i RAM apgrejd, tako da verujem da taj to iskreno misli...

Link to comment

imam problem sa reboot or select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

 

guglao sam sta i kako ali kao da mi fali opcija kad udjem u bios, nemam uopste neke opcije koje se prikazuju kao resenja, a kad idem na select boot device daje mi samo jednu opciju, a valjda bi trebalo da biram izmedju nekoliko

 

 

Link to comment

Jel mogu obične slušalice 'bubice' da koristim na kompu, a da radi i mikrofon? 

 

Na prednjoj ploči imam dva priključka, za mikrofon i za slušalice. Pozadi imam ona klasična 3 priključka, slušalice, mikrofon i line-in. Win 10 je u pitanju. 

Link to comment

Da li je neko podešavao VPN na smart tv-u, zbog Netflixa? U pitanju je LG, nemam WebOS. Znam da ima neka fora da se podesi ako ruter podržava VPN, ali pre nego što se upustim u detalje, da li bi to značilo da bih ruter svaki put morao da podešavam za VPN kada poželim da gledam Netflix, pošto ne želim da stalno budem nakačen na VPN-u. Imam NordVPN ako nekome znači.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...