Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

56 minutes ago, stoka said:

Ipak je razumljiv energetski pad Liverpulžana, pa oni su sve vreme igrali presing na polovini protivnika, ne može to 90 minuta. I, naravno, izlaskom Salaha dobila je samo Roma ...

 

Kklopp je trener ispred svog vremena, za koju deceniju pravila će se promeniti pa će moći po pet izmena da se napravi, uključujući tu i ranije zamenjene igrače. Dakle Salah od prvog do šezdesetog, pa 20 minuta bunkera sa Klavanom, pa onda za kraj opet uskoči osvežen Salah da dokrajči protivnika.

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

3:0 je svakako prolazno samo sto 2:0 ne donosi nista Romi... na isto izadje samo sto pokazuje vise slabosti 1 rezultat od 5:2

 

i jednih i drugih, bice intetesantno prvo poluvreme

Link to comment

2:0 je zgodno jer ti odmah prvi gol u revansu vredi duplo, a ovako moras da das 3 da bi to postigao. Ali to su sve gluposti, mislim, 5:2 jbt, ono sto je Roma uradila Barsi se desava jednom u 10 godina.

Link to comment

Da Roma da sad tri gola kod kuce Liverpulu je dogadjaj sa verovatnocom vecom od nule. Bitno je da oni znaju da mogu, da ima nade.

 

S tim sto su meni osecanja podeljena. Nije da ja navijam za Romu a priori, pa da mi je bitno da prodje LPool i udje u finale, pa posle sta bude. Meni je stalo i da Real/Bajern finalista izgubi u finalu. Joj, bas bih volela! 

U idealnom scenariju bi to bila Roma. Ali ako misli da prima 5 golova, onda bolje LPool da prodje. 

Link to comment
23 minutes ago, mrdja said:

Interesantno da po nekima ni 5:2 nije dobar rezultat. Da li bi 2:0 za domacina bio dobar rezultat? 5:2 je ipak bolje nego 2:0.

+5:2

Баш тако.

Link to comment
37 minutes ago, mrdja said:

Interesantno da po nekima ni 5:2 nije dobar rezultat. Da li bi 2:0 za domacina bio dobar rezultat? 5:2 je ipak bolje nego 2:0.

ne vidim da je bolje 5:2 nego 2:0. u oba slučaja roma ide dalje sa 3:0, ali uvek bih birao rezultat bez primljenog gola, tako da u revanšu i jedan postignut gol može da te odvede dalje, a ovako sa 5:2 i recimo jednim golom u gostima, liverpul i dalje ima gol manje od rome, ovo sve u slučaju nerešenog ukupnog rezultata. inače, ne vidim da se vini žali na pobedu od 5:2, već više je reč o pokvarenom utisku, jer ta dva gola su došla posle vođstva od 5:0. da je recimo išlo od 0:2 do 5:2, bilo bi obrnuto, ne?

Link to comment
15 hours ago, porucnik vasic said:

Шта је теби толико смешно?

 

 

Smesan mi je trener koji na 5:0 uspe da primi 2 gola za 3 minuta (pri tom 2 gola Livea su u najmanju ruku sumnjiva). Klop je Brendan Rodzers sa Salahom, najplasticnije moguce :fantom:

Sa druge strane mu se ne sme osporiti cudo sa onim balvanima + klincima u odbrani, kao i cedjenje suve drenovine iz veznog reda koji je vise nego prosecan (Milner, Can, Ox, Vajnaldum, Henderson). Ali to pritisak i palijaj po golu nikada nije bila moja solja caja.

 

Malo je verovatno da ce Roma ponoviti onu odbranu (i napade) kao protiv Barse, te da ce se bas nacrtati 3:0, ali bi bilo glupo ne davati im nikakve sanse u revansu. A propo tvog komentara da ce primiti 3,4 u Rimu.

 

 

Link to comment
24 minutes ago, MocaVukotic said:

ne vidim da je bolje 5:2 nego 2:0. u oba slučaja roma ide dalje sa 3:0, ali uvek bih birao rezultat bez primljenog gola, tako da u revanšu i jedan postignut gol može da te odvede dalje, a ovako sa 5:2 i recimo jednim golom u gostima, liverpul i dalje ima gol manje od rome, ovo sve u slučaju nerešenog ukupnog rezultata. inače, ne vidim da se vini žali na pobedu od 5:2, već više je reč o pokvarenom utisku, jer ta dva gola su došla posle vođstva od 5:0. da je recimo išlo od 0:2 do 5:2, bilo bi obrnuto, ne?

a sa 2:0 u revansu Mocu? Ne vidis da je bolje plasirati se posle 90 minuta nego igrati produzetke? ... ili 5:2, ili 6:3 ... elementarna matematika.

3:0 je svakako bolje nego 5:2 ... ali da pobeda od tri gola razlika nije bolja od pobede od dva gola razlike zaista ne razumem

Link to comment

Ma nema ništa, džaba teoretisanje, ne možemo da napravimo tri razlike nikako sem srljanjem, a srljaćemo protiv ekipe koja je najbolja u tranziciji na svetu. Zvuči kao recept za katastrofu.

Do duše, kako se približavamo utakmici počećemo da se ložimo opet. Što je možda i poenta. Još uvek nismo ispali :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...