Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ekipa, je li pazario ko ramove u Ikei?

Deluje mi kao najjeftinija varijanta za neku improvizovanu izložbu, ali ne bih baš ako su skrnavi. Nemam pojma kako ta plastika umesto stakla radi posao.

Link to comment
Ekipa, je li pazario ko ramove u Ikei?

Deluje mi kao najjeftinija varijanta za neku improvizovanu izložbu, ali ne bih baš ako su skrnavi. Nemam pojma kako ta plastika umesto stakla radi posao.
Ne znam za izložbu to je ozbiljnije...
Ja pazario za po kući, pošto su mi zanatlije u kraju tražile bubreg da prodam.
Ja zadovoljan

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 1 month later...

Mislim da sam završila s Ikeom. Imala sam neki nepotrošeni iznos na IKEA kartici nakon kupovine plakara (koji je OK). Tri puta sam išla i smišljala kako da potrošim i na kraju kupim podnu lampu, donesem kući i otvorim, a ono- nedostaju tri kugle. Sutradan sve lepo vratim, a oni meni keš. Ispalo još i sve super, jer ništa mi se i nije svidelo ludački. Npr. Lidl će u četvrtak da ima kućne merdevine na 2 stepenika, to moram da imam. Takve nemaju u Ikei, nego neke skalamerije. Au revoir.

Edited by halloween
Link to comment
  • 5 months later...


IKEA Srbija pozvala je sve kupce koji poseduju tanjire, činije i šolje HEROISK ili TALRIKA da prestanu da ih koriste i da kontaktiraju tu kompaniju kako bi im bio nadoknađen pun iznos. Kako se navodi u saopštenju, to posuđe se mogu slomiti i potencijalno izazvati opekotine, ukoliko se u njima nalazi vruć sadržaj.


Link to comment
  • 3 weeks later...

Videh na majstorskoj temi da pricate o krevetima na izvlacenje, pa evo da preporucim (jos) nesto po meni dobro iz Ikee, a sta su mi zorglub i maheem predlozili pre godinu-dve kada sam trazila nesto udobno za goste/moje roditelje:

 

https://www.ikea.com/de/de/p/hemnes-tagesbettgestell-3-schubladen-weiss-90349326/

 

Staju dva duseka po 80*200 cm, mi smo uzeli te tvrdje Ikeine nakon sto su ih moji probali, i jeste da niko ne spava tu non stop vec tako po mesec-dva u cugu kada neko od njih dodje, ili ovih meseci ja kada se komiram na par sati, ali eto ovih godinu dana takvog koriscenja kazuju da je veoma udobno i da nije bila losa odluka. Kako ce stabilnosti izgledati kroz n godina, i kako izgleda kada se bas svakog dana rabi - ne mogu jos uvek reci.

Planiramo sad da prebacimo zapca u (tu) njegovu sobu i da mu zapravo damo da koristi taj krevet, samo da dodamo neku zastitu da ne pada odatle.

 

Steta je jedino sto nemaju nista u boji drveta vec u ovim modernim (belo ili sivo), ali valjda narod to vise voli a mi smo kao matorci po pitanju boja :D (sve iz Ikee nam je ta bledja boja drveta i crno-braon)

 

hemnes-tagesbettgestell-3-schubladen-wei

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ovo je par mojih prijatelja kupilo za dečiju sobu i ono kad "drugarica dođe da prespava"...
Vlo zadovoljni.
Neki su i nešto modifikovali u okviru sistema..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...